Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Márciusban szült kismamák/anyu...

Márciusban szült kismamák/anyukák! Hogy vagytok a babákkal együtt?

Figyelt kérdés

A tehesség kategóriában mindig érdeklődtünk egymásról pár hónappal ezelőtt.

Na! ...és most mi a helyzet nálatok?


2011. máj. 30. 22:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Mikor szültél?

Én márc. 24. kislány. Nyugodt baba. Éjszakát átalussza. komolyabb baj nincs vele. Már mosolyog. Huncukodik..És Ti hogy vagytok?

2011. máj. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Március 12.én született a fiam (11 hetes). Nő, mint a bolondgomba.

5 hetes kora óta átalussza az éjt. Utóbbi pár napban már 10 órákat alszik :)

Nem hasfájós, mosolygós, kacarászós kiskölök.

Hason utál lenni, így a fejét csak akkor emeli magasra, ha valami nagyon érdekli.

Mostanában kezdte el megfogni a játékokat - 1 órán keresztül is el van velük: rázza, csörgeti őket.

2011. máj. 30. 23:13
 3/9 anonim ***** válasza:
Marc. 15, fiucska. Hasfajos szegeny nagyon, en meg allitolag tulreagalok mindent :) mar ketszer mentunk foloslegesen orvoshoz. Na de elso baba, sokat vartam ra, ez a mentseg, miert feltem annyira. De most sajnos nem tulreagalas miatt megyunk, ekcema van a kezen :( amugy tunder, vigyorgomboc, ma jott ra, hogyha uti a halacskat, az zorog. Ejszakakat mar reg atalussza.
2011. máj. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Március 21-én született a kislányom. Nagyon édes, mosolygós, gügyörészős baba, nagyon jó a társaságában lenni! Volt már néhány átaludt éjszakánk, de azért általában 1x hajnal 4 körül felkel. Most pont 5 kiló.
2011. máj. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Március 20, kisfiú.:)

Édes kis kölök, már 61 cm, 6 kg, igazi zabagép. Nagyon kiegyensúlyozott, mosolygós baba, szerencsére egyáltalán nem hasfájós, bár néha a büfikkel küzdünk.

8 órát már alszik egyhuzamban, de este 8 körül már kidől, így hajnali 4-kor felkel enni, utána azonnal visszaalszik 2-3 órára.

Nagyon erős, gyönyörűen tartja, forgatja a fejét, támaszkodik, kezd repülőzni, ha tudná a forgás technikáját, szerintem már átfordult volna, de csak mérgében. :D

Az oltástól kipurcan, másnap egész nap csak alszik...

Ja, igen, utálja a hűvöst, a legenyhébb szellő se érje, mert akkor visítás van.

2011. máj. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Március 11-én született a kisfiam. Ő is nagyon nyugodt baba, éjszaka még 1-2 alkalommal kel szopzni, de gyorsan visszaalszik. Nappal is viszonylag sokat alszik, amikor ébren van, alég sokáig elnézelődik, és csapkodja a játékait. A nyála folyik ezerrel, nem győzöm törölgetni:) Hason még nem tolja ki magát kézzel, de már sikerült 3-szor hasról hátra fordulnia.
2011. máj. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi vagyunk a legidősebbek márc.8.Ő szeret sokat aludni, hasfájós, sokat sírós, nyűgös baba. Még nem forog, de ölben megemeli a fejét, hátát. Sokat van kézben mert nehéz volt a kezdés. Éjszaka 1x,2x ébred. Nagyon szeret aludni, ha nem tud akkor ordít míg el nem alszik.
2011. jún. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én babám 2-3x kel szopni a 12 éjjeli alvása alatt. A tiétek anyatejes és átalussza az éjszakát? Az én kislányom miért kel ennyiszer?
2011. jún. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

március 2.-án született kislányunk.

Mosolyog és magyaráz. 8-9 órát alszik egyben, hajnalban szopizik és alszik is tovább.

Nagyon édes, most már nyugisan vagyunk, az első 2 hónap elég kemény volt.

2011. jún. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!