Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek 20 évesen korai...

Szerintetek 20 évesen korai gyermeket vállalni, ha már 4éve együtt vagyok a párommal és eljegyzett márciusban?

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 17:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt nektek kell tudni, hogy ti magatok és a kapcsolatotok mennyire érett egy gyerkőc vállalására. Amúgy szerintem nem korai.
2010. júl. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem korai. 20évesen még élned kell..ráérsz majd 25évesen gyereket vállalni. meg 20évesen gondolom még az anyagi hátteret sem teremtettétek meg.
2010. júl. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem korai ha úgy érzitek hogy olyan életet éltek, amibe belefér egy gyerkőc. Tehát nem jártok hetente bulizni, illetve ha jártok is, nem érzitek úgy hogy ez nagy lemondás lenne egy babáért. És ha az anyagiak megengedik, valamint mindketten igazán szeretnétek akkor nem korai. Minden fejben dől el. Mi 23 évesek vagyunk a férjemmel. Soha nem voltunk bulizós alkatok, és ha nem tanultunk volna még 20 évesen, hanem már dolgoztunk volna, biztos belevágtunk volna előbb a babába, mert nagyon családcentrikusak vagyunk mindketten, és akkor sem lett volna korai, ami az érettséget illeti. Régen is átlag 18-20 évesen szültek sokan. Ha az anyagiak nem képeznek nagy akadályt, és igazán akarjátok, akkor bátran vágjatok bele! Ja! És mi is 16 éves korunktól vagyunk együtt :)
2010. júl. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)Egyébként nem vagyunk bulizósak és az anyagi háttér is megvan nagyjából...páromnak jó munkahelye van,család mindenben támogat minket,én viszont csak most kezdtem el dolgozni...
2010. júl. 28. 18:32
 5/14 A kérdező kommentje:
csak érdekel a véleményetek mit gondoltok erről,mert én már szeretnék babázni és a párom is szeretné...
2010. júl. 28. 18:34
 6/14 anonim válasza:
100%
szerintem ne törödj az anyagiakall én ismerek olyat akinek 10 gyereke van és meg élnek nem gazadagok de meg élnek szerintemn nyugodtan szüljél szia
2010. júl. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 20 évesen már nem vagy olyan fiatal, hogy ne szülhetnél. Sógornőm is ekkor szült, most már 10 éves a kisfia, imádják egymást, és soha nem volt gond, hogy 20 évesen szült. Azelőtt ő is csak pár hónapot dolgozott, de mire a fia 3 éves lett talált egy nagyon jó munkahelyet, ahol azóta is ott van.

Ha pedig stabil a kapcsolatotok és mindketten szeretnétek babát, akkor nem kell aggódnod.

2010. júl. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
nézd,ha mindketten szeretnétek babát,úgy érzitek,készen álltok rá,elég erős a kapcsolatotok,akkor ne tartson vissza semmi.
2010. júl. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
18:01-es vagyok. Én is csak fél évet dolgoztam, és jött is a baba :)
2010. júl. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
21 voltam mikor terhes lettem, fiam már 9 éves, 9 hónapja született meg a második. Én nem bántam meg hogy fiatalon szültem, pláne amikor oviba suliba viszem a nagyot, és én vagyok a legfiatalabb anyuka. Ha a picur felnő, vele már nem így lesz:)
2010. júl. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!