Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen típusú bilit vegyek...

Milyen típusú bilit vegyek kislányomnak?

Figyelt kérdés
Háttámlásat, ergonómikusat, zenélőset, vagy megteszi az 500 Ft-os sima bili is? Mik a tapasztalataitok, megéri megvenni a drágábbakat? Ha igen, melyiket?
2011. máj. 30. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Megteszi az olcsóbb fajta is. Legyen azért kényelmes, ne vágja be a kislábát sehol, de nem kell háttámlás, ez nem szék vagy trón. A zenélős nagyon menő, de szerintem felesleges, az "igazi" WC se zenél, vagy veregti meg a vállunkat jutalmué, hogy de ügyesen tele raktál. A dicséretre ott a szülő, nem kell oda egyéb dallam, és erről a pavlov féle kutya kísérlet jut eszembe, amikor meghallotta a csengőt a kutya már csorgott a nyála, ha a gyerkőc meghallja majd ezt a dallamot, akkor bepisil?! Nem tudom a választ, csak ez felmerült bennem.

Én azt javasolnám, hogy ha megoldható ne bilit vegyél, hanem WC szűkítőt a ti WCtekre, ha már egyből ott tanulja meg, könnyebbség neki, igaz a bilit önállóban tudja használni, a nagy WChez kell a segítséged.

2011. máj. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha megengedhetitek magatoknak, akkor lehajtható dupla wc ülőke. Sokáig fogja használni úgyis a gyerkőc, nagyon praktikus, és kényelmes. Én imádom. Ez a fajta van nekünk, nagyon igényes, masszív anyagból van: [link]

Elutazáshoz azért nem árt egy mobil bili is, nekünk ilyen van a wc mellett: [link]

Nagyon praktikus, a betét részét ki lehet venni, egyszerű kiöblíteni. Muszáj ez is, mert valahogy mindig egyszerre tör ránk a szükség. :)

2011. máj. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sima 500Ft-os. Ugyanazt a élt szolgálja, mint a többi. (Gondolj bele, mikor mi gyerekek voltunk, milyen biliket árultak? Kéket, meg sárgát...kb ennyi volt a választási lehetőség, mégis mindenki szobatiszta lett. )

De ebből is lehet üzletet csinálni:)

2011. máj. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Valami egyszerű olcsóbbfajtát, de azt együtt válasszátok ki. Azok elé állítsd és hagy válassza ki ő.

A mi zenélősünk olyan volt, hogy ha belepottyan akkor zenél mert elmegy a pipi kaki az érzékelő előtt. No ezzel azt értük el, hogy elé ült és a kezét dugogatta be zenélni, rá se ült többé.

Tegyétek a wc-be, lássa, ti miért jártok oda, hogy csináljátok, és az az övé ott csinálja. Ezt a dolgot nem lehet szerintem siettetni. Türelem !

2011. máj. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, nálunk amúgy a síma fehérre ami még enyém volt ráült a kislányunk, de nem sokszor, mert neki a wc tetszett kisebbítő nélkül. Kipróbálhatod azt is, sose tudni kinek mi válik be, de drágaságokba ne menj bele szerintem .
2011. máj. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!