Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos kislányomnak vegyek...

6 hónapos kislányomnak vegyek járókát? Ti mikor teszitek bele?

Figyelt kérdés
A nappaliban a földön van neki leterítve egy nagy pléd,amin eddig tök jól elvolt egyedül is.De az utóbbi 3 hétben,ha leteszem elkezd üvölteni.A kiságyában viszont elvan akár 1 órát is egyedül,játszik,gagyok,bolondozik a ráccsal.Ezért gondoltam,hogy lehet hogy jobb ha veszek neki járókát és abban nagyobb biztonságban érzi magát!
2011. okt. 14. 08:34
 1/7 anonim ***** válasza:
ha ezek az érveid, vegyél nyugodtan. NEm tudom, mennyi idősen kezdi el őket idegesíteni, hogy nem tudnak onnan kijönni. Én nem vettem a fiamnak, nem is lett volna, hova tegyem.
2011. okt. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kislányom 4 és fél hónapos és már 2-3 hete amikor ébren van és otthon vagyunk ,járókában van. Nagyon jól érzi magát benne, tele pakoltam játékkal. Így a kisfiammal is nyugodtan tudok foglalkozni, ott vagyunk mellette és így együtt vagyunk nem szana-szét :).
2011. okt. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Első babámnak volt járókája. Kifejezetten nem tartottam benne, hanem csak akkor tettem bele, ha kimentem a szobából (vécé, felmosás, stb). Nem volt vele semmi gondja, így használtuk 7 hós korától 1,5 éves koráig. Utána már nem kellett, mert pl ha felmostam, megértette, hogy maradjon a kanapén, amíg fel nem szárad.

Már eladtam, mert nem volt neki hely rendesen, és bizony hiányzik néha, mert a 2.babám állandóan mindenhova felmászik, és emiatt még vécére is viszem magammal. Felmosás alatt a kiságyba rakom, vagy amíg alszik, akkor csinálom.

Nem rossz ötlet a járóka, nem kell nagyot venni, ne foglaljon nagy helyet. Később játéktárolásra is alkalmas.

2011. okt. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem rakom járókába, mert sajnálnám. Nekünk is egy nagy játszószőnyeg van és azon van és nálunk is sír néha ha kimegyek, mert ugye a házimunkát meg kell csinálni, de akkor visszamegyek, játszom vele, megnyugtatom és elterelem a figyelmét. A mi babánk is elvan a saját kiságyában, de szerintem sokkal jobb neki játsziszőnyegen. Mindig olyan érzésem van a járókától, h eddig látott mindent a szobában, most meg hirtelen bezárjam és csak felfelé tudjon nézni, vagy egy hálón keresztül, vagy rácsokból nézzen ki rám szomorúan? De te tudod, szerintem egyszerűbb ha visszamész egy picit hozzá és megnyugtatod, nem fog egész nap sírni!
2011. okt. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekünk sem volt járókán, de csak azért mert a kiságyban sem tudott megmaradni. Egyszerűen kicsi volt neki a tér, mindig beütötte magát, rángatta a rácsokat,hogy ki akar jönni

Én úgy oldóttam meg,hogy betettem a szobába játszani, az ajtót meg 'eltorlaszoltam' a pihenőszékkel.

2011. okt. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon szerettem,még a lányomnak vettünk,most a kicsi használja.Nagyon szerette a nagy is,nyugodt voltam míg főtt a kaja,de közben jöttem-mentem,jött a postás,szemetet kivinni,takarítani,nem tudott garázdálkodni.:)Addig ő benne játszott,de látott is mert rácsos járóka( a hálós szerintem a térérzékét tönkreteszi). Még matracot is vágattunk bele,mert sokáig kiságyként is funkcionált.A kicsi is elvan benne,teszek neki játékokat,a forgó-zenélő ágyra akasztható játékot a járókára tettem át,egy madzaggal meghosszabítottam h tudjon vele játszani,rágja,tépi is rendesen:)4 hónapos koruktól már használtam.
2011. okt. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszát az érvekkel együtt!Jövőhéten meg is veszem!:D
2011. okt. 14. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!