Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám nem eszi meg a tejpépet,...

Babám nem eszi meg a tejpépet, hogyan szerettessem meg vele?

Figyelt kérdés

Korábban szerette, főleg a banán ízesítésűt, de most egyenesen "rosszul" van tőle. Próbáltam több ízt, egyik sem.

Most kenyeret+vmit szokott vacsizni, de inkább adnék neki tejpépet vagy valami neki való sok vitaminos vacsorát.

13és fél hós


2011. máj. 31. 07:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ízesíted neki valamivel, esetleg gyümölccsel, úgy sem jó?
2011. máj. 31. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
13,5 hónaposan már tökéletes neki a kenyér valamilyen feltéttel (házilag csinálhatsz körözöttet, májkrémet, tojáskrémet), és persze boltban vásárolt sonka, sajt, tonhalkrém, hozzá zöldségfélék tökéletesen megfelelnek, nem kell feltétlenül tejpépet erőltetni (kisfiam kb. 6 hónaposan kapott utoljára tejpépet - most 20 hónapos, szerintem már azt sem tudja, mi az).
2011. máj. 31. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne adj már neki tejpépet, csinálj joghurtot,körözöttet,adj zöldséget gyümpölcsöt. Az való már neki nem a tejpép. És az vitaminos, nem a tejpép
2011. máj. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én tejbegrízt vagy tejberizst szoktam neki készíteni, de van, hogy kenyeret kap zöldséggel, hússal.
2011. máj. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kislányom soha nem ette meg a tejpépeket, csak a gabonapépet, de azt imádja, most 10 hónapos, de én már alig várom, hogy egy éves legyen és végre tudjak neki mást is adni, pl. tejbedara. De ha ilyen pépet szeretnél, akkor próbáld ki, 7 gabonás gabonapép amiről én beszélek, Dm-be lehet kapni.

2011. máj. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!