Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Deichmanban kapható Bobbi-shoe...

Deichmanban kapható Bobbi-shoes márkáról vélemény? Milyen? Megvehető?

Figyelt kérdés
Szandál fazonú cipőt szeretnék venni az 1 éves kisfiamnak, de a méretében Deichman-ban csak Bobbi-shoes volt. Megvehető? Eddig csak Pedipedet meg Clarksot vettünk neki. (Ez utóbbit angliából hozattuk egy ismerősünkkel). Van olyan minőség?
2011. máj. 31. 08:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig szinte mindig bobbi cipőt vettem kisfiamnak. Nagyon szereti ő is (nagyon könnyű, puha a talpa, könnyen tud benne menni), és eddig egyik sem ment tönkre. Ja, és nem tizenezer, mint sok másik agyonreklámozott márkás cipő.
2011. máj. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

A környezetemben a gyerekek ezt használják. (4 éves kislány, 4 éves kisfiú, 3 éves kisfiú, 1 éves kisfiú). Mindenkinek bevált a tavaszi cipő, szandál, téli cipő. Soha egyikkel sem volt gond. Jó áron van, és valóban nagyon tartós!!!


Sajnos nem ismerem a kiírt márkákat, de valóban merem állítani, hogy strapabíróbb, mint a "pipás" vagy a "3 csíkos márka".


1 éves kisfiú anyukája (előtte pipás üzletben dolgozó)

2011. máj. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Meglepően jó minőség,meglepően alacsony áron.Én sem nagyon mertem először venni,aztán ugy gondoltam,hogy ennyiért akkor is megéri ha csak rövid ideig hordja,de nem igy lett,a téli csizmáit ugy tettem el,hogy még mindig olyanok mint az ujak!!
2011. máj. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is néztem, mert árban elég jó. De nem műbőr a belső talpbélése? Annyira fényes fehér színű a talpbélés...
2011. máj. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Én ilyet vettem kisfiamnak: [link]

Ez totál bőr belül, és pihe-puha, iszonyú hajlékony a talpa, kisfiam imádja, alig lehet lerobbantani a lábáról. :)

2011. máj. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A talpbélése valóban műbőr, viszont fele annyiba kerül mint pl a superfit ami ugyan nagyon jó, de annyival nem mint amennyivel többe kerül. A tavaszi cipőnk sup.f. volt, szandit viszont bobbit vettünk és szerintem szuper! Egyébként nekem az eladó is ajánlotta, mert én elefantent akartam de nem volt nekünk való, de azt mondta, szinte utána következik a bobbi, nyugodtan megvehetem. Nem bántam meg.
2011. máj. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!