Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy csináljam a paradicsomos...

Hogy csináljam a paradicsomos krumplit 11 hónapos babámnak? Írnátok receptet?

Figyelt kérdés

Én lisztes rántással és saját főzésű paradicsommal szoktam, de vettem konzerv parit, és nem tudom, hogyan készítsem?

Előre is köszönöm, ha írtok!


2011. jún. 1. 09:52
 1/3 anonim ***** válasza:

én nem szoktam külön csak a paradicsomot megcsinálni hanem paradicsomos gombócot.és ugyan úgy csinálom ahogy a recept megkívánja.

kicsi rántás,rá a paradicsom püré,bele a gombóc és össze főzni.aztán főzök mellé krumplit.a gombócot is nyugodtan eheti és akkor nektek is van ebéd meg neki is.

én ezt a fajta ételt nagyon szeretem,gyors mindenki nagyon szereti és mindenki eheti.

2011. jún. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sziasztok,én is pont így szoktam,ahogy az első válaszoló írta és még nagyon fini a karalábé húsgombóccal is,azt is hasonlóan készítem.nekem már két éves a kislányom,őszintén már nem emlékszem,hogy a 11 hónaposod ehet-e karalábét,de ha igen,akkor próbáljátok ki,nagyon finom.
2011. jún. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Megfőzöd a krumplit és én inkább a saját főzésű paradicsomot ajánlanám, amikor a krumpli puha öntsd rá a paradicsomlevet forrald össze és kész.Feltétként adhatsz neki húst hozzá.Nem kell lisztes rántás, mert gondolom utána kicsit összeturmixolod vagy töröd villával az egészet.

Jó étvágyat!

2011. jún. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!