Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy csináljam házilag a...

Hogy csináljam házilag a paradicsomos krumplit?

Figyelt kérdés
én eggyütt gondoltam feltenni főni őket,a krumplit és a paradicsomot,aztán összeturmixolom.kell bele cukor?ki kell venni a magokat?ti hogy csináltátok?
2009. szept. 30. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Én paradicsomlével készítem, de akkor magunknak is főzök, inkább paradicsomos húsgombócot szoktam készíteni, a krumplit meg külön felteszem a babának.

Persze rakj bele egy kis cukrot nyugodtan, mert különben meg sem fogja enni.

Én nem csinálnám friss paradicsomból.

2009. szept. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
É friss paradicsomból csináltam mindig is. Kiszedem a magokat, lehúzom a héját és egyben megfőzőm. Én hagymát rakok bele és sót, mert a kisfiam édesen nem eszi meg.
2009. szept. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!Én ugyszoktam,hogy felrakom a krumplit.a paradicsomot leforrázom,és letudom húzni a héját.Akkor kimagozom,és ugy darabolom a krumpli mellé.

Utána turmix.Én még csirkehusit szoktam beletenni-imádja a lányom.Én a paradicsomot már csak pár percre rakom bele főni,mert a babaszobán olvastam egyszer,hogy ha túlfözöd,elpárolog a vitamin belőle.

2009. szept. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!