Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kicsi lánykám 62-es ruhákat...

Kicsi lánykám 62-es ruhákat hord. Akkor mekkora hálózsákot érdemes neki venni? És milyen vastagságút?

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 10:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én úgy tudom hálózsákból eggyel nagyobb méretet kell venni a babának,mint amit hord éppen. Én előre vásároltam egy nyári,pamut,ujjatlan zsákot 62-est, meg egy 68-as hosszú ujjú,picit vastagabbat. Használtam kaptam már rendes téli,béleltet is! Most nyáron szerintem elég a hosszú ujjú body és az ujjatlan zsák.

37+0 hkm :)))

2011. jún. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Ja,hálózsák alá nem szoktak rugit adni?

Könnyű,és csodálatos szülést kívánok!!! :)

2011. jún. 1. 11:35
 3/8 anonim ***** válasza:

a hálózsák alá ugyanúgy fel kell (vagyis szokás, semmit se kell :)) öltöztetni, mintha takarót raknál rá.

igen, érdemes nagyobbat venni, mert akkor tovább tudjátok használni. amíg nagyobb neki, az ujját felhajtod, a zsák része meg nem baj, ha nagyobb.

2011. jún. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
de ahogy az előző válaszoló írta, az is jó. nálunk pl elég meleg van, ezért rugiban van és be se takarom, zsákot se adok rá este - ez ugyanolyan mint a body+zsák párosítás
2011. jún. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. jún. 1. 12:27
 6/8 anonim ***** válasza:

én hálózsákból indulásnak 68ast vettem, hamar kinőtte. ha tudtam volna, vettem volna 74est. akár 80ast. nyáron még nem is igazán kell, épp elég meleg lesz.

utána 86ost vettem.


télen viszont nagyon jól jött, akkor body, rugi, hálózsák, takaró volt rajta.


most kell a hálózsák, mert csak az marad rajta. ebben a melegben is a vastag hálózsákot használja (nem vettem másikat), így az alá csak egy hosszú ujjú bodyt adok.

2011. jún. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
... bocs, szóval, ha most 62-es méretet hord, akkor én a 80ast venném. az őszig jó lesz. akkor nem is kell túl vastagnak lennie. majd télre kell egy vastagabb.
2011. jún. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
KÖSZI NEKED IS :)
2011. jún. 1. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!