Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos babátokat felébreszt...

2 hónapos babátokat felébresztitek ha "bealszik" napközben?

Figyelt kérdés
Kislányom van,hogy csak 2 órával etetés után alszik el és ilyenkor mondjuk 2 óra múlva ébred fel. Ill. általában már felkeltem,mert idegesít,hogy már 4 órája nem evett! Lehet,hogy még tovább is szundítana,de nem merem megvárni. És Ti?
2009. márc. 17. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Amikor nem volt még óra, szerinted hogyan etették a babákat? Hát persze hogy igény szerint. Ne félj, nem fog éhenhalni!
2009. márc. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
azt mondják hogy azért 5 óra után fel kell kelteni, de szerintem magától is felébredne annyi idő után, tehát nyugi.
2009. márc. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

A kisfiam 10 hetes. Én örülök, hogy akár 5-6 órát is alszik napközben, mert ekkor fejlődik, nő, és az alvás szinte felér egy evéssel.

Ha éhes, felébred-jelez és nagyon jóízűen falatozik:)

Én 3 óránként etetem egyébként, de szeretném 4 óránkéntira átszoktatni.

Szóval én sosem ébresztem fel.

2009. márc. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18%

Még nagyon picike egy 2 hónapos csecsemő,max 4-és fél órát szabad hagyni aludni, mert nagyon leszaladhat a vércukorszintje és ébreszthetetlen lesz !!!

Vagyis baj lehet belőle!!!

üdv egy 7 hós baba anyucija

2009. márc. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Igaz az én fiam már 4 hónapos, de én soha nem keltegettem. Egyszer próbáltam meg a gyerekorvosom javaslatára, de meg is bántam, mert felborítottam az ő kis ritmusát és 2 hétbe telt mire visszaállt rá. Ha éhes úgyis jelez, ne izgulj, inkább pihenj olyankor te is, mert később egyre kevesebbet fog aludni és akkor nem lesz időd pihizni.
2009. márc. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
A babák tudják, mikor éhesek. Ne izgulj, ha éhes lesz, felébred. A tiéd már régen túl van az első heteken, amikor a sárgaság miatt aluszékonyabb lehetne. Nyugodtan lehet ilyenkor hagyni aludni, ha éhes lesz, felébreszti a gyomra:))) Nekem a védőn mindig atz mondta, hogy bűn felébreszteni egy kisbabát csak azért, mert kicsit többet alszik, mint amennyit szokott. Vannak olyan babák (bár csak kevesen), akik ilyen idősen már az éjszakát is átalusszák. Mégsem száradnak ki... A tiéd se fog 4-5 óra alatt, bár nem hiszem, hogy 5 órát aludna, mert közben biztosan megéhezik. nagycsaládos anyuka
2009. márc. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor ezentúl nyugodtan hagyom pihizni:) Csak a dokink mondta,hogy nappal ne hagyjam 3óránál tovább aludni,mert össze fogja keverni az éjszakát a nappallal...
2009. márc. 18. 07:58
 8/8 anonim ***** válasza:
72%
Szio,Mi meg csak 3 hetesek vagyunk,neha van,hogy nappal 4 orat alszik...eddig felebresztettem,de mar banom,ne tedd te is!!!Nekem is azt mondtak 3 oranal tobbet ilyen pici babanal ne hagyjam a 4-5oras alvast,de ha neki erre van szuksege?Betegsegnek semmi jele,minden heten latja a vedono,vagy doki,szoval nyugodtan hagyhatod a babad aludni!!!Es az ejszakai alvas nalunk 6-7-8 ora!Szuletese ota ilyen ugyesen atalussza az ejszakat!
2009. márc. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!