Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 30 fok-ban kell még 8 hónapos...

30 fok-ban kell még 8 hónapos babámra póló és rövidnadrág alá body?

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 14:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%
szerintem body mindig kell. kánikulában body+zoknit adok rá.
2011. jún. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen felesleges. 30 fokban még az újszülöttemre sem adtam semmit a body fölé, csak betakartam egy textilpelussal. Egy réteg vékony ruha teljesen elég.
2011. jún. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Elég csak a body vagy csak a póló. Én a body-t részesítettem előnyben ilyen kicsi korában, mert az nem csúszott ki a rövidnadrágból, ha csúszott-mászott. A póló nálunk már inkább olyan 1,5-2 éves kortól van.
2011. jún. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mármint úgy értem hogy póló és kisnadrág kombináció alá kell-e body....
2011. jún. 1. 15:01
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy body + rövidnaci, vagy póló + rövidnaci. Body meg póló is még rá tök fölösleges, szegény csak befülled a két réteg pamut ruhában.
2011. jún. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen melegben nem kell! Ha kilóg kicsit a dereka akkor sem fog megfázni
2011. jún. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%

szerintem meg épp a derekát kell védeni a széltől. ezért body az alap.

vagy csak body+zokni, vagy body+rövidnadrág.

2011. jún. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 9 hós a babám, nagy melegben mindig csak 1 réteg ruha van rajta, meg zokni....attól nagyon félek, hogy a lábán felfázik, de lehet, hogy ez sem kéne.
2011. jún. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Bocsi, inkabb linkelek mert fogalmam sincs ezt minek hivjak (body??? ujjatalan egybe body???) de en ilyet adtam tavaly es az iden is a kisfiamra es ez ala nem adok semmi csak a pelusat. Tavaly volt 5-8 honapos nyar idejen, most 16 honapos.


[link]

2011. jún. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A belinkelt holmit én napozónak hívom. Én is nagyon szerettem, csak pelenka volt alatta tavaly. Akkor volt a fiam hat hónapos.
2011. jún. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!