Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babának nem baj ha...

3 hónapos babának nem baj ha nem forralom fel a Szentkirályi ásványvizet tápszerhez, teához? Kaphatja "simán" is?

Figyelt kérdés
2009. márc. 17. 23:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kinyitod az még steril,de fél nap után vagy több nap után ugyan abban az üvegben lévő vizet fel kell forralni én úgy tudom, még a baba vizeken olvastam.
2009. márc. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
11 hónapos a lányunk és soha nem forraltuk fel neki a babavizet. Makk egészséges. Ha felforralod kicsapódnak az ásványanyagok belőle és ennek látható jelei vannak.
2009. márc. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
A babavizet nem kell forralni, nyugodtan adhatod forralás nélkül.
2009. márc. 18. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
6 hetes a kisfiam és soha nem forraltam a babavizet. Óbudai-t használunk a kezdetektől, teljesen egészséges a bébi, a védőnő tanácsára nem forralunk.
2009. márc. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
elvileg két napig lehetne csak felhasználni a nyitás után. Őszintén szólva, én soha nem figyeltem, hogy pontosan mikor nyitottam ki a babavizet, adtam neki forralás nélkül. 6 és fél hó alatt biztos, hogy volt olyan, hogy három napig is tartott egy palack, akkor is megkapta, kutya baja nincsen:-) én úgy gondolom, egy picit túl van lihetve ez a babavíz-forralás kérdés orvosi körökben.
2009. márc. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
elvileg két napig lehetne csak felhasználni a nyitás után. Őszintén szólva, én soha nem figyeltem, hogy pontosan mikor nyitottam ki a babavizet, adtam neki forralás nélkül. 6 és fél hó alatt biztos, hogy volt olyan, hogy három napig is tartott egy palack, akkor is megkapta, kutya baja nincsen:-) én úgy gondolom, egy picit túl van lihegve ez a babavíz-forralás kérdés orvosi körökben.
2009. márc. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha a babvizet adod neki akkor csatlakozom az elöttem szolókhoz, ha a sima szénsavmentest azt mindenképp forrald fel!
2009. márc. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Csak babavizet használnék, de akkor én sem fogom forralgatni. Egy palack úgyis elfogy hamar (megisszuk főleg ha jön a meleg idő).

Még egyszer köszi mindenkinek!

2009. márc. 18. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!