Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos a kislányom, tegnap...

4 hónapos a kislányom, tegnap egész nap nem akart enni/szopizni (csak anyatejes), ez normális? Holnapra minden rendeződni fog? Már teljesen ki vagyok.

Figyelt kérdés
Eddig minden rendben ment a szoptatásokkal, bár 1-2 hete kicsi cirkusz van közben, de azért mindig kiszivta az adagját. 3-4 óránként szokott enni, az utóbbi pár napban inkább 4,5, de alkalmanként többet. Éjjel egyszer ébred 4körül. Tegnap pedig: átaludta az éjszakát(fél 6kor szopizott), majd 10kor, de csak fél adagot(2 mellből szoptatok, de a második nem kellett neki, sirt a mellemen)-gondoltam, nem volt annyira éhes. Majd egész nap jó kedvű volt, nem volt éhes, de 3kor mellre tettem, mondván már csak tud enni, orditott, gondoltam, még nem éhes. Hagytam, jókedvűen játszott. 4kor megint megpróbáltam, ugyanez, majd lefejtem a tejet, azt megettefél 5kor. Majd 9kor is lefejt tejet adtam, azóta alszik. Nem tudom, hogyan tovább, de segitsetek, mi lehet ez!!!!?? Semmi nem változott körülöttünk. Létezik, hogy nem volt éhes egész nap? Mit csináljak, ha innentől kezdve nem hajlandó szopizni? Nagyon sok tejem van, a fejés viszont nagyon fáj.
2011. jún. 2. 00:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Oltást nem kapott?

Vagy a meleg miatt...


Megoldódott azóta a dolog?

2011. jún. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Oltást 2hete kapott utoljára..Nem tudom, mi miatt lehetett, ma 1 fokkal jobb a helyzet, szopizott már 2szer, de 4,5 óránként. Nem tudom, szerintem az úgy kevés- mostanáig 3 óránként kérte.

Az az érdekes, hogy nagyon jókedvű. Nem tudom, mi lehet.

2011. jún. 2. 16:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy most áll át 3 órás evésről 4-re.

Az én kislányom már az elejétől kezdve 4 óránként evett.

Ne aggódd túl a helyzetet, biztos csak vmi változás...

Hál' Istennek nem beteg, lehet, hogy tényleg csak a meleg viseli meg. Na meg a frontok is jönnek-mennek. :-)

2011. jún. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!