Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A labor kér a kisfiamtól...

A labor kér a kisfiamtól vizeletmintát. Miben tudom elvinni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 18. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

Szia!

Bébiételes üvegben, csak figyelj rá, hogy jól rá legyen zárva a kupakja.

2009. márc. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha sterilnek kell lennie, akkor gyógyászati segédeszköz boltban lehet kapni steril kémcsövet, poharat stb
2009. márc. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

gyógyszertárban pár forintért betudsz szerezni vizeletgyűjtő tasakot. A gyógyszertáros gondolom elfogja mondani hogy tedd rá. Nem lesz egyszerű,nekem vagy 4.-jére sikerült. Vegyél te is vagy 6-ot. Biztos ami biztos alapon! Onnan pedig öntheted ahogy az első válaszoló írta,bébiitalos vagy kajcsis üvegbe.

És miért kérnek vizeletet?

2009. márc. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem elég egy kifőzött bébiételes is. mi abban vittük, és megfelelő volt, a vizsgálatot is el tudták végezni.
2009. márc. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi vizeletgyüjtö zacskoba vittük és azt is adtam le...
2009. márc. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elég étvágytalan,és azt mondták lehet,hogy vérszegény,így vérvétellel együtt ezt is nézik.
2009. márc. 18. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!