Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinálok rosszul? 5 napja...

Mit csinálok rosszul? 5 napja nem tudok vizeletmintát vinni a dokinak, mert csak egy-két csepp marad benne, vagy jut bele!

Figyelt kérdés
Széthúzom a szeméremajkait, úgy ragasztom oda, nem is a külső részre, de nem sikerül olyan mennyiséget összegyűjtenem, amit már ki lehetne vizsgálni. A bilitől meg ordit. Tanácsok?
2011. febr. 1. 08:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi 1 egész estén át itattuk, majd hanyatt fektettük és és szórakoztattuk, miközben kézzel odafogtuk neki a zacsit. Lányoknál szörnyű nehéz ügy.
2011. febr. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már kb. 20 tasakot használtam el, de semmi. A doki azt mondta, hogy reggeli vizelet legyen, mert ha az estit viszem, nem biztos, hogy reális eredményt mutat, mivel már reggelre elszaporodhatnak benne a bacik. De felhelyezni is igen nehéz neki, mert mihelyst meglátja, már rúgkapál.
2011. febr. 1. 08:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Reggeli? Ha pelenkás akkor ürít éjjel is, neki nincs még tömény reggeli vizelete. Gondolom pelusos, különben bilivel 2 perc lenne a probléma. Vagy miért ordít a bilitől? Mennyi idős a gyerkőc?
2011. febr. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem 1-re sikerült,igaz 3 hós volt,akkor a lányom.:)Nekem egyszerű volt.Én hajnalba raktam rá a zacsit és reggelre volt is benne vizelet.:)
2011. febr. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy az egész punciját takarja a zacskó, bár tényleg nem könnyű kislányoknál.
2011. febr. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
15 hós a lányom, de a bilire nem ül rá. Az esti vizeletet, illetve az egész nap alatt összegyűjtött azért nem jó, mert egy idő után elszaporodnak benne a bacik, és hamis eredményt mutatna. Én is hajnalban rakom rá, illetve reggel, de délig kellen bevinni a laborba, és hajnaltól délig sem tudok normális mennyiséget gyűjteni.
2011. febr. 1. 08:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Én már vittem párszor pisimintát, és soha nem reggelit. Délután/estefelé gyűjtöttem, betettem a hűtőbe, és másnap reggel ment a laborba. Soha nem volt gond az eredménnyel. A gyakorlati részhez nem tudok hozzászólni, mert nekem kisfiam van, de szerintem is az lenne a lényeg, hogy az egész punciját takarja a zacsi, ne csak egy kis részt.
2011. febr. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát 15 hós nem bilizik még, persze. Hát, nincs több ötletem. Nekünk is kellett, de soha nem voltak ilyen megkötések. Vettünk mintát amikor tudtunk, hűtő aztán másnap labor.
2011. febr. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!