Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdett el forogni...

Mikor kezdett el forogni hasról-hátra vagy hátról hasra a 4 hónapos babátok?

Figyelt kérdés
Az enyém még nem csinálja egyiket se,nem gond ez?Kíváncsi vagyok másnak mikor kezdte.Nem vagyunk lemaradva?
2011. jún. 2. 15:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Pont 4 hónaposan fordult először hasról hátra, de aztán vagy 3 hétig nem csinálta. 5 hónapos és két napos volt amikor hátról hasra fordult, és onnantól kezdve elkezdett pörögni-forogni is.

Nem vagytok lemaradva, ne aggódj, és sok baba amúgy is előjel nélkül fordul meg egyik napról a másikra.

2011. jún. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!Mi jövő héten leszünk 4 hósak,de még az én babám sem csinálja.Pici segítséggel hasra fordul,de az enyém amúgy rendesen utál hason lenni.

Sajnálom,hogy nem tudtam segíteni,kíváncsi leszek a válaszokra én is:)!


üdv:16 hetes kislány anyukája

2011. jún. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem gond, a babák átlag 4 és 6 hó között kezdenek forogni. Az enyémek mindketten 6, 5 hónaposan kezdték, csak hogy bosszantsanak :)
2011. jún. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az én lányom is 6 hósan kezdett forogni,a védőnő már küldött volna orvoshoz vele.Aztán megfordult és fénysebességgel fejlődött,felült,mászott,felállt,járt,nagyon gyors egymásutánban.Szóval ez semmi hátrányt nem jelent.A most 3 hós fiam meg ha tornáztatom h forduljon,még visszafele tekeri magát.Kis pimasz.Ő se fog fél évnél korábban szerintem.Lusta disznók :D
2011. jún. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ikreim mindketten 3,5 hós koruk óta forognak hasról hátra.

Nemrég múltak 5 hósak, hátról hasra forgással próbálkoznak, de még nem megy nekik. A konduktor mutatta, hogyan gyakoroljam ezt velük, így néha a kezüket fogva együtt forgunk egyet, vagy ugyanez lepedőben. De ha ők nem küzdenek érte, hogy úgy mondjam, akkor hagyom őket.


A védőnőnk szerint fél éves kor körül kezdenek forogni a babák átlagban, van aki előbb, van aki később.

2011. jún. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Lánykám hátról hasra 3 hónaposan, 4 hónapos volt mikor vissza, 5 hósan kúszott,most 6.5 hós és próbálkozik a mászással,és a felüléssel, eddig sikertelenül:(


De ahogy a válaszokból is látod,minden baba fejlődési üteme más, szerintem nem vagytok lemaradva.

2011. jún. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én lánykám vasárnap volt 15 hetes és aznap sikerüt neki hátról hasra fordulnia. Azóta minden nap többször is csinálja. Vissza még nem megy neki.
2011. jún. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hátról hasra 8 hónaposan, hasról hátra a mai napig sem fordul a babám. (14 hónapos)
2011. jún. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

2hete biztos forog a lánykám, kész csatákat vívunk pelenkázás alatt, mert ő ahogy leteszem már hason is van.

Hasról hátra is tud, de imád hason lenni, elvétve fordul hátra.

A kúszás "minden verzióját" gyakorolja, most mint a hernyócska úgy közlekedik, de pár alkalommal sikerül szabályosan is előre haladnia:D

Jesszum mindjárt 5hónapos lesz(bő 2hét)(öregszem...)

2011. jún. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!