Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos babát utaztatnátok...

6 hónapos babát utaztatnátok másfél órát oda, másfelet vissza olyan kocsiban, amiben nincs légkondi ebben a melegben dél körül? Csak én aggódom túl ezeket a dolgokat?

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 18:13
1 2
 1/12 Alinaaa ***** válasza:

Hát ha orvos vagy hasonló fontos dolog, akkor muszáj:(

Ha megoldható lenne, akkor meg vagy korán reggel, vagy esetleg estére.

helyzetfüggő az egész.

2011. jún. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
attól függ minek. csak azért, hogy kocsikázzunk nyilván nem teszem ki ilyennek de ha menni kell akkor persze
2011. jún. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

túlaggódod. árnyékold le, ne öltöztesd agyon, gyakran itasd, ha megoldható. nem lesz semmi baja.

mindenhol azt hallani, hogy bármi jobb a babának a légkondis autónál. nem is javasolják a használatát baba mellett.

2011. jún. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom...Én nem vagyok oda a légkondiért. Én sem birom akkor egy 6 hós gyereket miért tegyek ki ennek? sofőr ülésnél ablak le, gyerek meg anyós ülés mögé... akinek nincs légkondis autója szerinted hogy oldja meg?
2011. jún. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Anyósom most jön haza nyaralásból és a férjem szerint ki kéne mennünk elé a reptérre. Hát nem tudom, hogy ez fontos-e annyira, hogy egy tűzforró suzukiban főzzük a kislányunkat.
2011. jún. 2. 18:24
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
És akkor nem mész vele sehova mert nincs légkondi a kocsiba? Túlaggódod a dolgokat...
2011. jún. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

persze, hogy menjen ki a férjed az anyjáért, ez elég minimum. de nem kelletek ahhoz ti is.

ha meg ragaszkodik hozzá, nem lesz semmi baja a babádnak, most úgy is enyhült kicsit az idő

2011. jún. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Már bocsi, de szerintem ez annyira nem fontos, hogy főjetek a kocsiban. Nekünk van légkondi a kocsiban, de nem használjuk mikor a baba velünk van, inkább tetőablak. Szegény még este is beizzadt a bébihordozóba és tök nyügi volt, hát akkor délben. Én tuti nem mennék, de ez az én véleményem. :D
2011. jún. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szerintem menjetek nyugodtan. mikor utaztok és le van húzva az ablak, jár a levegő és nincs olyan meleg, csak ha lehet ne álljatok meg, mert olyankor meg lehet főni az autóban. Nekünk is suzukink van és semmi légkondi. Sűrűn utazunk, és van mikor délben, úgyhogy menjetek a mama elé nyugodtan :) legalább megnézitek a repülőket. 7 hós baba anyukája
2011. jún. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

én is feleslegesnek tartom ezt az ucukázást. nekünk van klíma, de nem használjuk ha a baba is a kocsiban van.

én nem szeretem ebben a melegben feleslegesen kocsikáztatni a babát. így is elég hogy rendszeresen vinni kell tornára, orvoshoz.

2011. jún. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!