Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mínusz 5 fokban ki kell...

Mínusz 5 fokban ki kell vinnem. Mit adjak rá? Nem fog a belélegzett hideg levegőtől megfézni? Másfél hónapos.

Figyelt kérdés
2011. nov. 21. 14:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha megbetegszik, sem a hidegtől fok. Téli a babám, a nagyot hordani kellett oviba, szóval minden reggel 2 hetes korától mentünk, volt ott minusz7-8 fok is ha nem több. Soha nem hagytunk ki egy napot se az időjárás miatt, pedig reggel azért igen cidri szokott lenni. Jó vastagon beöltözteted, a babkocsiban nem fog fázni.

Egyébként most lesz egy éves és még nem volt náthás sem. ezt lekopogom. Pedig én aztán minden rosszra felkészültem.

2011. nov. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem fog megbetegedni azért, mert kiviszed. Jól öltöztesd fel, bugyoláld be és mehettek is !
2011. nov. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja, araa figyelj, hogy ne sírjon kint, ne kapkodja be a hideg levegőt.
2011. nov. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy cumizik-e.Az enyém cumizott így az orrán vette a levegőt.Igaz még most is cumizik 2 éves este de ha ilyen hidegbe kiviszem biciklivel akkor beadom a szájába a mai napig
2011. nov. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem cumizik. 4-5 réteg ruha+ takaró elég? Első babba. Semmi tapasztalatom nincs még. Köszönöm a gyors válaszokat.
2011. nov. 21. 14:49
 6/9 anonim ***** válasza:

én ezt adnám rá:

harisnya, hosszú újjú body. Vastagabb rugdalozó, és az anorák. Babakocsi aljába tegyél egy plédet, így alulrol sem fog fázni. ja sapka:-), és egy takaróval bugyoláld be. El fog aludni, ahogy kiértek szerintem, nekem a fiam jókat aludt a babkocsiba télen.

2011. nov. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

jól öltöztetsd be, akkor jót is tesz neki a hideg levegő.

épp attól lesz edzett, ha mindennap sétáltok.


annyi ruhát adj rá, amennyiben te is szívesen kiülnél (kifeküdnél) plusz egy vastag takarót.

2011. nov. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Olyan sapit adj rá, amit a fülére és a homlokára jól be tudsz húzni.
2011. nov. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Rövid időre kiviheted, de aludni ne aludjon kint .

4-5 réteg ruha lehet sok.

szerintem így is elég:h. ujjú body, vastag rugi, overál, sapka , vastag pléd és lábzsák. A babakocsi aljába is raknék valami vastag plédet.

2011. nov. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!