Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen kiságyra, hogyan teszite...

Ilyen kiságyra, hogyan teszitek fel a rács/fejvédőt? (kép lent. )

Figyelt kérdés

[link]


Ilyesmi a kiságyunk!A 70cm -es oldala ugye tömör.Nincs ahova felfogassam a fejvédőt,és így mindig elcsúszik, vagy a fiam alámászik stb..

Hogy tegyem fel rá?


Az ágy a legalsó fokozatban használjuk!

13 hós a fiam!


2011. jún. 2. 22:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Lányom 7,5 hós és 1 hónapja tettem le a legalsó szintre a fekvőrészt. De a rácsvédőt már levettem. Feleslegesnek tartom. Addig volt jó míg a fekvőrésze teljesen fent volt, úgy mutatós is volt, így már nem tetszik :(
2011. jún. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hasonló képpen érzek én is!:)


De néha, úgy bele tud(na) fejelni a rácsba, és a fejvédő legalább tompít 1 kicsit..

Hátha van valami megoldás!:)

2011. jún. 2. 22:53
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt a gondom mikor lejjebb került a rács az ágyban. Én úgy tettem rá, hogy csak a rácsos felére kötöttem fel. Igaz, hogy így az egyik oldalára nem marad, de a másik oldalról védi a fejét.
2011. jún. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia


Nekunk Magyarorszagon van hasonlo agyunk.En olyan racsvedot vettem ami teljesen korbe eri a kisagyat, es nem azert, mert szep, hanem azert, mert mindig forgolodik es beveri a fejet/hatat az agyba.

En ugy oldottam meg, hogy az utolso racsnal athuztam a racsvedot es nagyon kiifeszitettem, es jo szorosan megkotottem.Igy annyira feszes lett az anyag, hogy nem tud atbujni alatta, es be sem veri a fejet.

Azt az agyat ritkan hasznaljuk, de meg nem pett puklis a buksija otthon sem.

2011. jún. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen az ágyunk. Alul a fejvédőt beszuszakoltam a matrac és az ágy közé. Felül a rácshoz ugye simán oda lehet kötni. ÉS a lényeg: a tömörfa részen a megkötőt széles cellux-szal ragasztottam meg. Tökéletesen tart.
2011. jún. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Csatolok képeket.Nekünk így van az ágyon a rácsvédő.De ez egyedileg erre az ágyra lett készítve.De egyszer volt fent mert nem tetszett a fiamnak kérte vissza a zöld elefántos rácsvédőjét ami ugyan így 4 részből áll.


[link]


[link]


[link]


Remélem tudtam segíteni a képekkel.

Ha érdekel ez a narancssárga rácsvédő kérlek írj privit.

70X140-es a kiságy.

2011. jún. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az én lányom ágya ugyan olyan macis, mint az előző képen. Már én is a legalsó fokozatra raktam, mert 15 hónapos. 3 részes az ágyvédőnk és simán odakötöm a legbelső rácshoz jó feszesen és nem csúszik el. Nem azzal van baj, hogy rövid a megkötője?


Kedves második! Hogy a manóba vettétek ki a rácsot azon a pár helyen? Azt gyárilag ki lehet venni, vagy Ti szedtétek csak ki?

2011. jún. 3. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Bocsánat!

A 00:20-tól szeretném kérdezni! Még korán van:)

2011. jún. 3. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Brigitta04 ***** válasza:

Szia.

Nekünk kombi kis ágyunk van.Én ugy oldottam meg hogy az eredeti kötöket kicseréltem hosszabra a fejrésznél pedig felragasztottam egy öntapados függönyrúd tartót és ehez kötöttem oda.Tökéletesen bevál és soha nem piszkálta kisfiam pedig lassan egy éves már.:)

2011. jún. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!