Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden kiságyból kivehető a...

Minden kiságyból kivehető a rács? Vagy levehető az egyik, hosszabbik oldalfala?

Figyelt kérdés
A kisfiamé az egyszerű, legolcsóbb fenyőágy. Megoldható a "nagyfiúsítása" vagy nem lenne biztonságos?
2011. okt. 25. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is egyszerű kiságyunk volt. Ráadásul már 12 éves volt, tehát nem mai darab. De mi is levettük az egyik teljes oldalrácsot amikor 1,5 éves volt. Így bírt közlekedni ki-be. Nem lett instabil az miatt.
2011. okt. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tényleg! Erre nem is gondoltam! :O

De jó, hogy írtátok!!! Köszi! :)

2011. okt. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
tehát az oldalát nyugodtan levehetjük majd, de rácsot nem tudunk kivenni? :-) így is jó lehet. még csak 11 hós, csak érdeklődök :-)
2011. okt. 26. 13:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekünk is sima mezei kiságy van. Szerintem ki lehet fűrészelni egy-két rácsot, aztán lecsiszolni a végét. Instabillá nem hiszem, hogy tenné, de nem tudom, mi szerintem nem fogjuk csinálni. Főként azért, mert ha nem jön be, nem lehet visszarakni.

Az egész oldalt levenni, az már szerintem instabillá teszi.

2012. márc. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekünk baba mama ágy volt ,de kinőtte vettünk a brandonban egy kiságyat 10 000 ért és úgy raktuk össze hogy az egyik hosszanti oldalát lehagytuk.Stabil,sőt jobban a nagy ágy mellet marad mint a bölcső, ha a felső léc helyére tennénk egyet a pelenkázót is megtartaná !!! Klups kiságy Radek

Így van egy óriás baba mama ágyunk ,és hogy később csak lejjebb saját ágya legyen kell engedni és kész.Használtan sem olcsóbb !!!

2012. márc. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!