Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » HA feláll a babátok a kiságyba...

HA feláll a babátok a kiságyban, meddig ér neki a rács? FÉLEK! Van másoknak is ilyen kiságyuk? L ink l ent.

Figyelt kérdés

[link]

Nem lehet lejjebb engedni. Fúratni akartam, lentebb lyukakat, de nem lehet. Félek, hogy egyszer valahogyan átesik, a melléig ér a rács teteje.

Félek, hogy egyszer valahogyan átesik, a melléig ér a rács teteje.


2009. nov. 27. 10:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekünk is kombi ágy van,Brendonos, nem egészen az alsón van, hanem egyel feljebb. Így ér a melléig a rács, most szeretnénk lerakni legalulra, mert én is attól tartok hogy valahogy kiesik, pedig ha jól belegondol az ember, akkor elég nehéz lenne megcsinálnia :o) De fő a biztonság! Valami más megoldásra nem gondoltatok? Mondjuk a rácsot magasítani valahogy? Asztalos meg tudná oldani.
2009. nov. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

az enyém is ilyen alul fiókos, a 77 cm-s egy éves lányom, ha áll benne, akkor épp a szájáig ér.. ki is használja, mert reggel arra ébredek, hogy rágja az ágya szélét.. :)


szerintem ha melléig ér, akkor úgy nehéz kiesnie belőle.. hisz a lábát nem tudja addig felemelni, és áthajolni sem tud rajta.

2009. nov. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Igen ám, de ha a plédet valahogy maga alá gyűri és feláll rá?
2009. nov. 27. 10:57
 4/16 anonim ***** válasza:
Nálunk csak egy paplan van az ágyban, azt nem tudja úgy maga alá gyűrni, hogy pld. húsz centit emelkedjen... Mekkora a gyermeked? Hány cm?
2009. nov. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Basszus most mértem 43cm a rács teteje a matractól.
2009. nov. 27. 11:02
 6/16 anonim ***** válasza:
most elmegyek és megmérem, mennyi a rács magasságunk :)
2009. nov. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
A gyerek 67 cm.
2009. nov. 27. 11:02
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszi
2009. nov. 27. 11:04
 9/16 anonim ***** válasza:
na, megmértem, nekem a matrac tetejétől a rács tetejéig 55 cm.
2009. nov. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Hát az jó! Az a baj, hogy a mienket nem is lehet lentebb, se fúrni. De megbántam, hogy megvettük ezt a lengyel gagyit.
2009. nov. 27. 11:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!