Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 'Tehetetlen' vagyok a férjem...

'Tehetetlen' vagyok a férjem szerint. Tényleg olyan gáz vagyok?

Figyelt kérdés
Van egy 9 hónaposom és egy két évesem. A nagyobbik nagyon apás,főleg amióta megvan a kicsi,akit 6 hónapig szoptattam,és ezért az idő alatt végig csak az apa fektette le este.Sőt már a terhesség vége felé is,mert iszonyatosan sokat keményedtem és fájt a hasam egész végig,ami általában estére érte el a csucs pontját,és az egész napos hajtás után nem birtam volna még fél órát görnyedni az ágya felett,mire elalszik. Na ennek az lett az eredménye,hogy már nem igazán hajlandó velem elaludni este,mire apa hazaér csak őt akarja,vele akar menni aludni,meg mindent:-( Nem tudom hogy változtassak ezen,plusz baromi szarul esik,hogy a párom engem néz tehetetlennek,és rám mérges,hogy nem tud mondjuk 2 napra,vagy két hétre elmenni ügyet intézni,mert én nem birok a két gyerekkel :-( Más hogy birja????
2011. jún. 3. 08:52
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%

A párod egy igazi önző férfi.

Simán otthagyném neki 2 gyereket mondjuk 1 napra (reggeltől estig), "Szívem, ma tiéd mind a két gyerek, nekem dolgom van, pá"

Ha hazmennél este, Istennőként nézne rád.


Vagy megváltozatod, vagy kibírod( nem a legjobb kilátások)

2011. jún. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
Nem változik,meg sem hallgat. Hagytam már őt a két gyerekkel 3x fél napra magára,azt mondja ő simán megcsinálja,ha én nem tudom menjek keressek pénzt ő lesz a gyerekekkel...teljesen elvette az önbizalmam,már én sem hiszek magamban.
2011. jún. 3. 09:09
 3/45 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván te vagy az egyetlen ilyen tehetetlen nő! MI többiek fél kézzel elbánunk 5 gyerekkel is, közben csinosak, kívánatosak vagyunk, és 4 fogásos vacsorával várjuk haza urunkat és parancsolónkat a tökéletesen rendben tartott lakásban.

Viccet félretéve, elég sok családban szokás az, hogy mivel apa napközben szinte sosincs otthon, átveszi az esti rituálékat, fürdetést, fektetést. Nem csak azért, hogy tehermentesítse a párját, hanem azért is, mert igénye van időt tölteni a gyerekeivel. Nekem 4 gyerekem van, most várom az 5.-et. Mindegyiknél apáé volt az esti reszort, addig én el tudtam mosogatni, pakolni. Szívesen csinálja. És nálunk is elég furcsán nézett bármelyik gyerek, ha velem kellett ágyba bújnia. Megoldottam, de akkor meg a háztartás szaladt.

Komolyan nem értem a férjedet!

2011. jún. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:

első

Régen-a gyerekek szültése előtt-is ilyen volt?

2011. jún. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
9:09 vagyok. Most olvastam a kommentedet. 3x fél napot kibírni nem nagy ügy. Gondolom, nem csak a gyerekekre vigyázott közben ez a szent ember, hanem főzött, mosott, takarított is, pont úgy mint te nap mint nap.
2011. jún. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:
Abszolut nem ilyen volt. Mivel már van egy tönkrement házassága 3 gyerekkel-nem egyszer mondogatta a gyerekvállalás előtt hogy nagyon sokat fog nekem segiteni,és nagyon sokat fogounk közös programokat csinálni együtt,hogy ne legyek én is "gyes-beteg" mert eleget szivott már miatta...ehet képest a gyerek kb. két hónapos volt amikor mondta hogy nem kiván magával cicncálni minket mindig(inkább néha) mert tul nyugös az elindulás,meg macerás...és most ott tartunk hogy nem akar velem közös programokat,mert mindig panszkodom.5 gyerekes anyuka,és neked nem volt olyan időszak amikor nem akart valamelyik gyerek nem akart veled lefeküdni?? Egyébként való igaz,tényleg rettegek hogy elmegy 2 hétr üzleti utra ,mert baromi kiváncs lennék hogy alatatnék vissza két orditó gyereket,akik egymást keltik,és nem hagyják visszaaludni..
2011. jún. 3. 09:18
 7/45 anonim ***** válasza:
100%

09:09 válaszában hangzott el szerintem a lényeg: ...igénye van időt tölteni a gyerekeivel...

Ezek szerint TEHER neki a saját gyermekeivel foglalkozni este egy kicsit???

Szerintem lazán hagyd rá ne csak fél napra, hanem egy egészre, de úgy, hogy pl főtt étel (de még nagyon kenyér se) legyen otthon. Menjen csak szépen le két gyerkőccel vásárolni, és ha enni akar, hát készítsen magának valamit a gyerekek mellett. Na, majd ha mindez megy, akkor mondja, hogy milyen nagy ász a mindennapokban. (és emellett takarítani, mosni még így sem kell...)

2011. jún. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:
Épp ezt mondtam neki tegnap,hogy neki semmi mást nem kellett itthon csinálnia a gyerekeken kivül,meghát nem mindegy hogy az ember néha csinálja,vagy épp nincs ünnepnak,nincs hétvége,nincs semmi már 2 éve,meg sem hallgatott....Tegnap azt mondtam neki hogy 1,5 éve már csak azért vagyok vele mert nem tudnám eltartani a gyerekeket egyedül,erre persze nagyon megsértődött,és mondta hogy jo,akkor elválunk...Ez igy persze nem igaz,mert nem csak a gyerekek miatt vagyok,szeretem,de annyira fájdalmas dolog nekem őt szeretni,hogy ugy érzem sokkal jobb anyuka tudnék lenni ha csak a gyerekekre koncentrálnék,és nem egész nap a kapcsolatunkon idegeskednék,gondolkoznék.
2011. jún. 3. 09:21
 9/45 A kérdező kommentje:
amikor felmerült a válás tegnap azt mondta hogy ő majd felneveli a gyerekeket,mert én nem vagyok rá képes amilyen idegi állapotban vagyok. (vajon miért?...)
2011. jún. 3. 09:22
 10/45 A kérdező kommentje:
Mondtam neki én is azt hogy teher e neki hogy az esti rutin a nagyobbikkal az ővé,azt mondta kiforgatom a szavait,az a teher hogy nem tud elmenni egyenlőre ügyet intézni....
2011. jún. 3. 09:24
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!