Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sportkocsit készülök venni,...

Sportkocsit készülök venni, decemberre lesz 20 hónapos a babám. Érdemes még lábzsákosat vennem, vagy elég a sima. Úgy értem, hogy bele fog e még férni. Mert ha igen, akkor a Bertoni Piccadilyre gondoltam. Az jó kocsi?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 09:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nem ilyen választ vártál de 20 hósnak már nem vennék babakocsit.


Már bőven be lehet fogni hogy először rövid aztán hosszabb távokat sétáljon melletted így megtanulja a közlekedést is mind a lakóhelyén mind a közlekedési eszközökön.


a babakocsi amúgy jó de én teljesen feleslegesnek tartom ettől még vedd meg. és nem kell lábzsákos.

2011. jún. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazad van,de a kocsit mostanra veszem,csak a lábzsákban nem voltam biztos hogy kell-e.Meg azért elég messze van a posta meg ilyesmi,és nem hiszem hogy akkor még gyalog eljönne addig!
2011. jún. 3. 10:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Fiam áprilisban volt két éves, múlt télen már nem volt lábzsákja (bár az össze hasonló korú gyereket azzal vitték). Ki-be mászott, hol kocsi, hol motor-hol gyalog.
2011. jún. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!