Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok télre való sportko...

Ajánlanátok télre való sportkocsit?

Figyelt kérdés
Most 9 hónapos a kisfiam és olyan sportkocsit szeretnék ami nem túl drága és van hozzá lábzsák is.Mit ajánlotok?
2011. aug. 30. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:

én direkt nem vettem meg a kocsihoz tartozó lábzsákot, mert melegebbet akarok. azt bárhol kapsz.


a lényeg hogy az elsö kerekeket fixálni lehessen hogy a hóba is menjen.


én ma vettem britax B-mobil kocsit, mert ez a legkönnyebb azokból ami fektethetö is, és könnyü összecsukni, egyszerüen belehet emelni az autóba és könnyü kormányozni.

habár az elözö babakocsink is szuper jó, de az nagyon nehéz volt már kocsiba betenni.

2011. aug. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ilyen van. Nem drága és szuper könnyű és nagyon jól lehet iránytani, még a hóban is. (első kerekek fixálhatóak)

2011. aug. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én most vettem Hauck citi babakocsit a brendonban, akciós 18800 ft. A kislányomnak nagyon tetszik:) Igaz nincs hozzá bundazsák,külön lehet megvásárolni. De én úgy gondolom,hogy kap meleg overált3pléd, és elég lesz míg kimegyünk a boltba,vagy sétálni,hosszabb útra úgyis autóval megyünk.
2011. aug. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!