Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok olyan sportkocsit,...

Ajánlanátok olyan sportkocsit, amit legalább 3 éves koráig tud használni a gyerek és nem növi ki?

Figyelt kérdés
Most másfél éves a kisfiam és ami most van kocsink már nem sokáig jó, mert nagyon keskeny az ülőrésze. Télen a nagy kabátban nem tudom mennyire lesz neki kényelmes. Masszív, tágas ülőrészű, kényelmes sportkocsit szeretnék amit sokáig tudunk használni. A másik fontos hogy hóban is lehessen tolni, ami van nekünk azt egyáltalán nem lehet.
2011. szept. 6. 15:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ez sokunknak probléma. Mi télen egy nagy kerekű és persze nehéz :( babakocsit fogunk használni, mert a sportkocsink nem hójáró, és keskeny is. Könnyű, imádom, de nem télre való.
2011. szept. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Nekünk peg perego pliko p3 van, az én másfél éves kislányom még nagyokat alszik benne. Azt hiszem a pp uno-nak is hasonló méretű ülése van. Használtan már egész jó árba lehet kapni.

(Én tudom tolni a hóba a mienket)

2011. szept. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

[link]


egyszerűen imádom

2011. szept. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
42%
Bébé Confort High Trek, mostanság a nagy 3 éves ölében ül a 1,5 éves és így tolom őket. Elférnek simán a sportrészben, tavaly pedig a 20 centis hóban toltam végig a kocsit, semmi baja nem lett.
2011. szept. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Barátainknak uno-juk van - nagyon keskeny az ülőrésze, kb. egyévesen fog overállal beleférni. :( A Bébé Confort High Trek nekem is tetszett, a boltban bele is próbáltuk a kisfiamat (10 kg és 78 centi volt 8 hónaposan), már akkor majdnem kicsi volt. (Az eladó is azt mondta, hogy - maga ellen beszél - de nem venné már meg....)
2011. szept. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: hóban sajnos csak a nagykerekűek mennek igazán (nekünk Peg Perego Gt3-asunk van). :( Esetleg a Hauck-nak vannak olyan, viszonylag könnyű sportkocsijai (háromkerekűek), aminek viszonylag nagyok a kerekei és széles az ülőrészük.
2011. szept. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

nekünk ez van, nagyon tágas:

[link]


bababoltban ezt ajánlották, hogy sokáig ki lehet használni (de ennél még nagyobb az előző):

[link]

2011. szept. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

OFF

óóó, ez a coletto..... szerelmes lettem :))))))

2011. szept. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nekünk is Peg Perego Pliko P3 van, mint egy másik válaszolónak. Most a második baba használja, előtte a nagy 2 éves koráig utazott benne, de egyszer belemászott 3 éves kora körül, és elfért benne. Én is tudom hóban tolni.
2011. szept. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
(off: én is beleszerettem a Colettoba, nagyon örülünk, hogy ezt vettük, mind3an rajongunk érte!)
2011. szept. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!