Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok Budapesten olyan...

Ajánlanátok Budapesten olyan magánklinikát/gyerekorvost, ahol teljes körű csecsemőkivizsgálásra van lehetőség?

Figyelt kérdés
A gyerekorvosunk szerint hasfájós a 6 hetes kislányunk, de szeretnénk mégis kivizsgáltatni, mert 24 órából sokszor 23 órát ordít vigasztalhatatlanul. Egyszerűen nem tudunk vele mit kezdeni. Már minden praktikát, gyógyszert, homeopátiás szert kipróbáltunk, nulla eredménnyel. Attól félek, hogy esetleg valamilyen más probléma van, ami miatt ennyire szenved. Ráadásul éjjel is mindig sír, szinte alig tudunk egy keveset pihenni. Senkinek nem kívánom. Már félek az estéktől....
2011. jan. 16. 00:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Bocs,hogy nem a kérdésre válaszolok de a mi fiúnk is ilyen volt.Most két éves ,annyit változott,hogy éjszaka nem ébred ,de egész nap elégedetlenkedik,hisztizik.Nekünk ez a majdnem 24 órás sírás 3 hónapos korára csökkent onnantól kezdve egyre kevesebbet sírt és 6 hónaposan aludta át az éjszakát és csak nappal sírt.Nekünk az segített, hogy sokat aludt éjszaka rajtam,jobb volt mint a semmi alvás.reméljük,hogy nincs semmi baj,de nekünk is azt mondták fája hasa mindent kipróbáltunk,hogy ne fájjon de nem használt semmi csak ha állandóan kézbe volt.
2011. jan. 16. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Mi ugyanebben a cipőben voltunk amikor kicsi volt a fiam. Szinte 24 órában sirt az elején, mert hasfájós volt. MI is kipróbáltunk mindent ami létezik és semmi se segített. Ilyen pici babáknál amúgy is van kötelező hasi, koponya és csipő ultrahang, de én nem bírtam kivárni az idejét, ezért fogtam magam és betelefonáltam a sote 1. gyermekklinikára és kértem egy fizetős időpontot. Már én is rémeket láttam, hogy tuti valami baja van a fiamnak, nem létezik, hogy ez normális. Szerencsém volt, még aznapra kaptunk időpontot. Elvittük és meguh-ozták a pocakját. Mondanom sem kell, semmi baja nem volt, ellenben egyből mondták is, hogy televan a pocakja levegővel...Így megnyugodtam és vártam a három hónapos korát mint a megváltást:) 2,5 hónapos volt amikor látványosan elkezdett csökkenni a sírás, 3 hónapos korára már semmi baj nem volt:))

A saját megnyugtatásod miatt elviheted egy hasi ultrahangra, de nem hinném hogy bármit is találnak nála, ez sajna ilyen időszak, kifogtuk a nagy hasfájást:(

Kitartást Neked!!

2011. jan. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!