Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Turis anyukák mikor menjek?...

Turis anyukák mikor menjek? EZ FELHÁBORÍTÓ!

Figyelt kérdés
Imádok turiba járni de már nemtudom mikor menjek. Konkrétan a HADA-ba járok az üllői útra meg a Nagy Lajos Királyra. Azon a napon amikor új áru érkezett egyszerűen lehetetlen bemenni annyian vannak. Nyitás után fél órával ott voltam és azt láttam hogy a földön ülnek maguk előtt zsákok és úgy válogatják mi az ami kell nekik. Hogy engedhetik meg hogy összeszedjenek minden ruhát? A többi ember meg várja meg ami esetleg nekik nem kell és visszadobják. Most pl alig volt a gyerek részen valami mert összeszedik aztán a földön ülnek vele! Ugyan ez valakinél egy zsák cipő volt! Én is szeretnék jókat kifogni de így lehetetlen. Ti hogy csináljátok????
2011. jún. 3. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"Nyitás után fél órával ott voltam"


Ez a baj. Árucserekor nyitás ELŐTT fél órával legyél ott. Akkor te leszel aki benn fog válogatni, és a földön ülni, és egy másik anyuka fog a gyikre írni.

Pont ez a turi lényege, hogy a "bálabontáskor" aki élelmes, jó dolgokat talál, aztán aki meg "késett", az meg majd kapja a maradékot. Ezen ne háborogj, ennek pont ez a "lényege".

2011. jún. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát én ezért nem járok..... Nem tudom, annyira jó dolgot még soha nem találtam turkálóban, na jó, nem is szoktam nyitás előtt ott sorban állni. Üzletekben is vannak annyira jó leárazások, akciók, én inkább azokat figyelem.

Még valami: ezek a "vállfás turkálók" (már ha persze így hívják őket) idegesítenek, néhányszor nézelődtem ilyenekben is, de némelyik sokkal drágább volt, mint újonnan üzletben. És nem voltak valami szuperek.....

2011. jún. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is nagyjából ezt csinálom-bár nem Pesten-,de én már néha egy órával nyitás előtt sorban állok.Ez van mindenhol,bálabontáskor kb fél óra alatt kiszedik a legjavát,és aki akar belőle,az időt áldoz a sorbanállásra.
2011. jún. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
17.13 vagyok megint.Az elején én is így háborogtam mint te,aztán rájöttem,jobban járok,ha figyelem mit csinálnak a "profik",és csak a kezem jár,mint a motolla.:))Ha kifújod a dühöd,és végiggondolod,rájössz,h ezt nem lehet szabályozni,a boltnak érthetően nem érdeke,h felső limitet szabjon a vásárlóinak.Mert neki az állandó bevételt azok jelentik,akik minden héten ott vannak,és zsákszám viszik a ruhát,nem azok,akik válogatnak egy órát,és vesznek két pólót.Persze fontos minden vevő,de gondolom érted mit akarok mondani ezzel.
2011. jún. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Na idáig én sose süllyednék, ez már tiszta szánalom amit egyesek művelnek, undorító.
2011. jún. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A Nagy Lajos Király eleve nagykereskedés, oda sok turitulaj jár, hogy felkapkodják az árukészletet, azért viszik zsákokban a cuccot. Tényleg gyilkos dolog, de megtehetik.
2011. jún. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én ahová járok pajzsmirigyre, az ottani nővérektől tudom, hogy legtöbben viszont eladók, akik sorban állnak, s zsák számra vásárolnak. A saját boltjukban címkézetten árusítják azon dolgokat, amelyeken nem látszik, hogy használva voltak. Kimossák, kivasalják őket, majd felcímkézik.
2011. jún. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát igen,szerintem is szánalmas némelyik ember főleg mikor egymás kezéből tépik ki. Szerintem ha bálabontáskor én is a sorba állnék akkor se jutnék előbbre ugyanis én nemtudok berohanni és gyorsan kapkodni mindent amit érek aztán majd kiválogatom. Szerintem fel is löknének :) Na mindegy csak szar érzés látni, hogy némelyiknél olyan jó cuccok vannak és az akár az enyém is lehetett volna :) Multkor egy idősebb nőnél egy kiskosárnyi baba kocsicipő volt majd meg bolondultam hogy elviszi az összeset!
2011. jún. 3. 18:01
 9/9 anonim ***** válasza:

1x voltam a Nagy Lajos király útján lévő Hádában, de nekem már végigsétálni is sok volt :) Kb. 1 órát voltam bent, nagyjából megnéztem a sorokat és üres kézzel jöttem ki. Komolyan nem találtam semmit!

Nem nekem való a turizás, főleg az ilyen 1 órát sorban álló, egymást fellökő, mindent kisajátító, földre leülős féle :)

Azt elhiszem, hogy nagyon jó dolgokat ki lehet fogni fillérekért, de ahhoz azért nem kevés idő kell, nem? Az nem csak úgy van, hogy besétálsz, körülnézel és kész, ugye?

2011. jún. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!