Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem akarok gyereket, ez...

Nem akarok gyereket, ez akkora bűn?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem akarok gyereket, 22 éves lány vok, szóval mondhatjátok h még meggondolom magam, stb. és lehet h így is lesz, de sztem hiányzik belőlem valami. Világ életemben az állatokért voltam oda, mentettem már fészekből kiesett madarat...stb. Ha meglátok egy állatot, rámjön a visíthatnék h de cuuukiii, nekem kell egy ilyen. Ha megláto egy gyereket...semmi. Ha ordít még idegesít is...egyszer végigcsináltam egy 6 órás repülőutat négy gyerekkel a fedélzeten, végigvisították az egészet, komolyan mondom eszembe jutotta technikák hogyan hallgattathatnám el őket, és nem mind volt humánus (persze nem gondoltam komolyan!)


A barátnőim mind odavannak a gyerekekért és tervezgetik h hányat akarnak, fiút v lányt...stb. Én meg mindig azt mondom, ha egyszer lesz gyerekem mindegy milyen nemű, csak a szeme legyen KÉK (igen, gyerekes) mert az enyém is kék, és a barna szemet nem találom szépnek a kisbabák közül kizárólag a kék szeműek fognak meg, már amennyire...Persze erre van egy tuti tipp, kék szemű kell legyen az apa, és nincs gond! :D Egyszerűen a barna szemű gyerekek TELJESEN hidegen hagynak, egy kék szeműt még elnézegetek 5-6 másodpercig és megállapítom, h szép- már ha szép...


Szóval ez vok én, aki az állatokat imádja és a babákat nem, hiányoznak belőlem az anyai ösztönök. Pl.: a szoptatást undorítónak tartom, és tudom h képtelen lennék rá, inkább lefejném a tejemet és adnám cumis üvegben az antitestek miatt...


Ja és még valami: ha fogyatékos gyerekem születne nem nevelném fel, egyszerűen NEM. Beadnám valahova.


Ugye jól látom, h nem vok anyának való? Mégis mindenki azt mondja mindenkinek kell gyerek, de szerintem nem, csak sokan nem ismerik fel időben mennyire pocsék szülők lennének, és végül azok is lesznek! Ez jobb?


2011. jún. 3. 17:35
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
36%
ne aggódj szerintem ez megfog változni!!Én 2,5 évig voltam önkéntes egy állatmenhelyen engem még a pasik sem érdekeltek sőőőt...csak az hogy segíthetnék a menhelyen!!!!A szülé meg hogy nekem családom legyen eszembe sem jutott!De amikor megtudtam hogy terhes vagyok egyből megváltozott minden!!!Igaz még nincs itt a pöttöm ahhoz még kell 14 hét de valami fenomális érzés!!Ne aggógj ha eljön az ideje másként fogod látni szerintem:D
2011. jún. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Lehet h igazad van, és van akinél minden a terhességgel kezdődik... :D Sok boldogságot 14 hét múlvától örökké :D
2011. jún. 3. 17:41
 3/28 anonim ***** válasza:
44%

Végül is ráérsz ezen gondolkodni. Nem szül mindenki gyereket, de olyan is van, aki később meggondolja. Vagy olyan aki nem akar, csak mégis küld neki a Jóisten.Úgy is jó.

Milyen antitestek bajod van? A partneredet is sterilizálod, vagy mi? Ezt nem értem. Mi az undorító? Ez a rész nem egész normális/átlagos, ez megérne pár órát valami önismeretisnél. Nem baj h nem normális de lehet hogy valami mást is kivált ez benned, ami miatt a szoptatást ilyennek érzed..ennek érdemes lenne majd egyszer a mélyére ásnod egy szakember vezetése mellett. Ne magadban, nehogy még nagyobb kárt csinálj!

2011. jún. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Szia! szerintem nem bűn,más. De arra vigyázz, hogy ne is foganjon meg, és a partered KEZDETTŐL FOGVA tudja ezt rólad - és ha úgy akar veled maradni, akkor jó.

Tehát így nem bántasz senkit!!!!!

A világnak meg úgyis egyik legnagyobb gondja a túlnépesedés. Hamarosan hét milliárd ember lesz a Földön.

Igazán nincs szükség erőltetni, ha valaki ennyire úgy érzi, nem ez a dolga, hogy szüljön és neveljen.

üdv!

2011. jún. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Az antitesteket arra értettem h ugye az anyatej ad egy csomó védettséget a babának meg megtámogatja za immunrendszerét :)

Azt nem tudom, miért tartom undorítónak, de nagyon! Az meg a halálom ha valaki nyilvánosan szoptat. Ja! És ha szerinted ez fura bennem akkor még nem is írtam h nem értem miért tapizzák az emberek a terhes nő hasát, én nem engedném senkinek!!! Jó én antiszoc vok, szóval az anyám, a nagyszüleim, egyik barátnőm és a párom kivételével SENKI nem ölelhet meg, biztos nem viselném el, h a hasamhoz nyúlkáljanak, még nekik sem! Na ez már aberrált, nem a szoptatás :)

2011. jún. 3. 17:48
 6/28 anonim ***** válasza:
39%

Nagyon nem vagy még erre megérve, de miért is lennél, hisz még csak 22 éves vagy!Ez látszik abból is, hogy még nagyon gyerekes a felfogásod ezen a téren, de nem baj majd megváltozik:)

Kék szemű baba?Hidd el mindegyik csodaszép, nem kell kék szeműnek lennie.

Kell, hogy találj majd olyan embert, akivel le szeretnéd élni az életed, és majd jön a minden elsöprő érzés, hogy gyermeket szeretnél, majd jönnek a hónapok csalódással, amikor meglátod a piros foltot az alsóneműdön...(bár kívánom, hogy rögtön összejöjjön)

Szoptatás:őszintén én sem voltam oda érte, de kellett, mert az életet majd Te jelented neki, addig, ameddig szopni fog.Gondolom Te is amíg csecsemő voltál, szoptál...

Ez hidd el, meg fog változni, csak még egy picit érned kell:))

2011. jún. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Lehet h igazad van. Egy csomószor gondolok arra amúgy h nagy családot szeretnék, mert most is az van, az meg gyerekek nélkül nem megy de mindezt rábízhatom a tesóimra meg unokatesóimra is, nem?
2011. jún. 3. 17:55
 8/28 anonim ***** válasza:
60%

17:50-es vagyok.Természetesen úgy is meg lehet oldani, sok unokaöcsi-hugi:)

De hidd el, nem ugyanaz.

Van egy 14 hónapos kisfiam, és annyi örömet ad, persze vannak hisztisebb napok, de nem vészes, így természetes:)

Szeptemberben megy bölcsibe, én meg vissza dolgozni.

Szopihoz még annyit írnék Neked, hogy én sem vagyok az a tipusú anyuka, aki minden áron évekig akar szoptatni, kisfiam 8 hónaposan leválasztotta magát, és nagyon örültem neki, hogy vége lett.Persze addig sem volt nyűg, de már az elején eldöntöttem, hogy max. 1 éves koráig szoptatom, és leválasztom, de így lett a legjobb, az ő döntése volt.

Sok sikert, és boldogságot kívánok Neked, és sok gyerkőcöt:)

2011. jún. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
60%
semmi baj nincs veled, majd ha eljön az ideje, hogy babát vállalj, megváltoznak az érzéseid és vágyni fogsz rá. addig meg éldd az életedet ne elvárásokat teljesíts
2011. jún. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Köszi a véleményeket, akkor majd várok és meglátjuk! :) De várom még szeretettel mindenkinek a hozzászólását, nem vok egy sértődős fajta úh. nyugodtan mondhatjátok, h nem vok normális, ha így gondoljátok.
2011. jún. 3. 18:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!