Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Darabos ételeket mikor kezdtét...

Darabos ételeket mikor kezdtétek bevezetni babátoknál, és mikor adtatok valamit a kezébe rágcsikálni, mi volt az?

Figyelt kérdés
7 hós lesz lánykám,most jött ki két középső alsó foga. Kaphat ő már babakekszet majszolgatni??
2011. jún. 3. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Kisfiam 7 hósan már volt 7 foga,ekkor már kapott babapiskótát!8 hósan adtam neki darabos babakaját, de attól öklndezett.De ha virsli kockát, vagy vajaskenyér sokát vagy sajtot kapott,akkor nem öklendezett.Most 9 hós már jobban szokja a darabos babakaját, de jobban szereti a mi ételeinket, úgyhogy nem soká elhagyom az üvegeset és a mi ételeinket eszi.
2011. jún. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
enyém 9 hósan kapott babapiskótát, még nem volt foga, de nagyon jól elmajszolgatta. Kenyérhéjat is kapott. Az ételét csak villával töröm össze régóta, és csak attól öklendezik, ami nem ízlik neki. :)
2011. jún. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi most kezdtük el.8 hónapos, és eddig is kapott babapiskótát, így azzal kezdtük.A kezébe adtam ,persze el sem mozdultam mellőle, nehogy leharapjon egy nagyobb darabot, amivel nem boldogul.Ezzel megszokta, hogy vannak darabkák is.Legközelebb kenyér , majd banán darabkákat kapott.Most már pici margarint teszek a zsömlére, de a zsömléből nem eszik mennyiséget, csak csipeget, szóval lassan haladunk, és utána mindig rákínálom mással.Aztán legközelebb kiszedtem a húslevesből a répát, és már csak villával törtem össze, nagyon ízlett neki, pedig a répát önmagában nem szerette.Nem öklendezik!Az a titka, hogy vagy csak pépes, vagy csak folyós.A kettőt együtt is megeszi, de akkor már számítanom kell egy kis öklendezésre.Főleg ezek a 8 hónapos bébiételek..katasztrofálisan néznek ki!Folyós pépben úszik néhány cafat..inkább én főzök neki.
2011. jún. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!