Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen cumisüveget vegyek?

Milyen cumisüveget vegyek?

Figyelt kérdés
6 hónapos lesz a babám,és le szeretném cserélni a tápszereset is és a teásat is.Olyat érdemes,amin már több lyuk van?Van egy Chicco-m,de brutál nagy nyilás van rajta,néztem másikat,azon vonal alakú a nyilás.Van "normálisabb",mondjuk amin 2-3 lyuk van?
2009. márc. 18. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem Avent van, az ilyen típusú. 2-3 lyuk van rajta, attól függően, mennyi idős babának való :) Ja és szerintem nagyon jó minőségű.

És a Chicco nekem sem jött be :)

Üdv

2009. márc. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az Aventes nagyon jó csak ajánlani tudom!
2009. márc. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is az Avent mellett voksolok. Szuperúl bevált, csak dicsérni tudom. Már a tescóban is be tudod szerezni.
2009. márc. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi Mam-ot használunk. Régebben NUK volt, mindkettővel meg vagyok elégedve.
2009. márc. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem is avent :)
2009. márc. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2009. márc. 19. 08:16
 7/8 anonim ***** válasza:
nekunk is aventes van, mondjuk mi nem vettuk, hanem kaptuk a sterilizalohoz, babakaja melegitohoz, mellszivohoz, stb. alapbol kettes lyuku cumifelsot adtak hozza, en vettem par szaz forintert egyes lyukut, ha kell, akkor majd veszek harmasat.. probald ki melyik lyuku a legjobb, az en babam meg pici, igy nem tudok lyukat ajanlani.
2009. márc. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nálunk a Tomee Tippii-t ajánlotta a védőnő én meg hallgattam rá sajnos...cumizavaros lett a babám. Utána mindent megpróbáltam,hogy újra tudjam szoptatni(medela soft cup, ujjtecnika stb.)Most 9 hónapos néha szopizik, de amikor nem tudom szoptatni akkor fejek neki. Mi végül a Nuknál (üveges változat) kötöttünk ki T.T kuka. Medela elektromos mellszívóm van aminek a menete megegyezik a Nukkal, így a Nukkos üveget is rá tudom csavarni a mellszívóra.
2011. aug. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!