Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák. Vettem egy 260 ml...

Anyukák. Vettem egy 260 ml cumisüveget. Milyet vegyek mellé? 330-s nem nagy? Az etetőcumit tudom utólag is rátenni. MAM-osat vettem. Bőven lent.

Figyelt kérdés

Több kérdésben tanácsolták, hogy nem érdemes előre sok cumisüveget venni.

MAM-os 260ml-sem van 1*-os etetőcumifejjel.

Mit érdemes még hozzávenni?

Mondjuk a teásnak?


Ilyen van:

[link]

Ez a nagyobbik változata: (teásnak mondjuk?)

[link]

De láttam ilyet is, ez olcsó

[link]


Az utolsó levehető fogantyús szerintem, mondjuk a MAM katalógusban ilyen nincsen.


Vagy legyen egyszerre kettő 260ml-s?


Köszönöm szépen.

Még nem tudom, hogy tudok-e majd szoptatni. Ezért csak kettő cumisüvegen gondolkozom eddig.


36 hetes


2011. febr. 10. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Az első 4 hónapra bőven elég a 125-ös cumisüveg akkor is ha egyáltalán nem tudsz szoptatni. A fiam 14 hónapos és mostanában érzem, hogy kezd kicsi lenni a 250-es.

A 2 üveg szerintem elég, 1 tápszeres és 1 vizes. A cumi méretére és lyukméretére figyelj. A fogantyú szerintem ebben a korban tök felesleges, úgyis te tartod és az üveget fogni sokkal egyszerűbb.

2011. febr. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, most néztem meg a linkeket. Az utolsó cumi fogszabályozós, ebben van különböző méret és lyukméret is (teás, tejes, főzelékes), erre figyelj. Az elsőket nem ismerem, mi mindig fogszabályzósat használtunk (szerintem semmi jelentősége nincs csak ehhez szokott hozzá).
2011. febr. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 2db 260-ast és 1db 160-ast vettem! Ennyi bőven elég volt most már 1 éve! A kis üveget azóta víznek teának használjuk, a két nagyot elejétől a tejnek tápszernek!

A cumit rajta pedig idővel válthatod, először az originál a mi rajt van az 1-es jó, később kb. 6 hósan lehet rá a következő méretet venni!

2011. febr. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2011. febr. 14. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!