Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen cumisüveget vegyek ami...

Milyen cumisüveget vegyek ami a sűrű tápszert is simán átengedi a lyukon?

Figyelt kérdés

Nagy gondban vagyok,4 hónapos a babám és tápszeres,ami most van tápszere az nagyon sűrű.Tommie Tippie cumisüvege van és már a 6 hónaposoknak való fejet vettem rá ami 3-as,és így is eldugul,szegényem meg ordít az ennivalóért.

Ha valaki volt ilyen gondban,és sikerült egy olyan cumisüveget találnia ami a sűrű tápszert is simán átengedte a lyukon kérem ossza meg velem.Avent üveget nem veszek,mert folyamatosan kifolyik mellette,nem szeretem.


2011. jún. 27. 23:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én többféle tápszert kipróbáltam, egyik sem volt annyira sűrű, hogy ne tudjon kijönni. Biztos jó az adagolás? Egyébként nálunk Aventes meg Tescos cumicüveg van, nem folynak, csa ha már elhasználódott a cumi.
2011. jún. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen,tuti jó az adagolás 180 ml és 6 kanálka.Rendesen fel is rázom.Aventel kezdtem,de 5 alkalomból 4x folyt,és ezt cseréltem Tommie-ra,ami ugyan nem folyik,de a legnagyobb 3-as méretű is eldugul,ahogyan írtam is.
2011. jún. 27. 23:31
 3/13 anonim ***** válasza:
Próbáld meg akkor a My Baby's márkát a Tescoból, a szélesebb nyakú üveget, ebből gond nélkül folyik.
2011. jún. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az igazság az,hogy Írországban élek és itt csak 3 márkájú tápszer létezik.Cow & Gate,SMA,és Aptamil és ezen márkák több típusa.Több fajtát is kipróbáltunk,volt amelyik hígabb volt de óránként evett volt amelyik ennél sűrűbb volt,de attól fájt a hasa,végre megtaláltuk ezt a tápit ami jó,de ettől meg eldugul a cumisüveg feje.Ezért kérdeztem,hogy akinek volt már ilyen gondja,melyik típúsú üveggel és hanyas fejjel tudta ezt megoldani.De azért köszönöm a segítséget.... :)
2011. jún. 27. 23:43
 5/13 A kérdező kommentje:

Óóó,bocsánat,most nézem,hogy nem is a tápi márkát írod,hanem az üveget.. Késő van,már nem látok,elnézést.

Üveg választék sem a legjobb: Avent,Tommie Tippie,Dr.Brown és Tesco-s.

2011. jún. 27. 23:46
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem van Tesco-s, elégedett vagyok vele, nem gagyi. Egy próbát szerintem megér. Nekünk a széles nyakú, 6 hónapos kortól ajánlott van, de ennél a kornál hamarabb elkezdtük használni.
2011. jún. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem Tescos van, bocs, már én is fáradok...
2011. jún. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor ki fogom próbálni... :)
2011. jún. 27. 23:54
 9/13 anonim ***** válasza:
Sok sikert :)
2011. jún. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
MAM üveget használunk 4 hónapos babámnál. A Sinlacot nem hajlandó kanállal enni, így picit hígabbra csinálom, és üvegből adom. (Muszáj azt ennie naponta 2x, mert diétán van.) De a 3-mas lyukúból így sem jött ki. Így feltettem az úgynevezett főzelékes szívókát (nem számos, hanem X). Azon ki tudja szívni a Sinlacot, meg a hígabb tejpépet is.
2011. jún. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!