Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hipp bébiétel vagy a Kecskemét...

Hipp bébiétel vagy a Kecskeméti a jobb?

Figyelt kérdés
2009. márc. 18. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószinűleg egyiksem rosszabb a másiknál, vegyél mindkettőt, majd a bébi eldönti, melyik izlik neki jobban. Talán jó, hogy többféle gyártótól lehet venni kajeszt, mert igy egy kicsit változatosabb a hamifelhozatal:)
2009. márc. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Szia!

Mi még csak gyümiket eszünk. Vegyesen szoktam venni. Mindkettő jó szerintem! Válogatok attól fügően, hogy melyíkből mi van. A manókámnak mindegyik ízlik ami elég édes:) Szerintem minőségre is hasonló.

A főzelékekről nem tudok nyilatkozni, mert még nem vettem. Valószínű nem is fogok, mert magam készítem majd.

2009. márc. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Ezt igy nehéz megmondani.A Hipp bio,ha jól tudom,elég drága is,a kecskeméti viszont cukros,de olcsóbb.Én mindig vadászok,hogy mi van akciósan.Most a Humana-t vettem 159 ft-ért a Dm-ben.
2009. márc. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Szia!

Ha megnézed a gyártót mindkét félénél, csodát fogsz látni, ugyanis minkét terméket a HIPP Kft. gyártja. Így kétlem, hogy egetrengető külömbség lenne a kettő között. :)

Én ilyet is olyat is veszek, mert van olyan ami nincs a hippnek de van a kecskemétinek és fordítva.

Üdv

2009. márc. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
A Kecskemétinek a forgalmazója a Hipp, épp ma néztem, de ettől eltekintve én mindkettőt adok a bébinek, és tolja is be magába rendesen.
2009. márc. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Szia!Igy igaz,hogy a hipp megvette a kecskemétit!Tehát egy cég,de mégis a hipp Bio!Én csak azt ajánlanám!üdv.
2009. márc. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
A kecskemétiben van cukor! A hippben nincs. Én univert vagy hippet veszek.
2009. márc. 19. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ugyanott gyártják! Tehát az alapanyagokban valószínűleg túl nagy különbség nincsen. A Kecskeméti szerintem azért olcsóbb, mert abban általában több a hozzáadott sűrítő anyag, például rizsdara. Ha elolvasod az oldalukon az összetételüket, össze tudod hasonlítani.
2009. márc. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!