Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabám kitakarózott hajnalba...

Kisbabám kitakarózott hajnalban és nem vettem észre. Megfázhatott? Lesz baja? Hosszú ujjú body, zokni és rugi volt rajta. A szobában éjjel nem megy a fűtés 22,5 fok volt. Úgy aggódom.

Figyelt kérdés
2009. márc. 19. 07:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Ne aggódj.De hogy legközelebb ne rugja le magáról a takarót,használj hálózsákot.Amúgy szerintem nem fázhatott meg.Ha a kis mellkasa vagy háta nem volt hideg,akkor semmi gond.

5 hónapos kisfiú anyukája

2009. márc. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
majdnem 23 fokban, felöltöztetve, szerintem semmi baja nem lesz:) nálnuk éjjel 21 van. mi is hálózsákot használunk meg a fiamon reggelre sosincs takaró:)
2009. márc. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy bármi baja lehetne. Gondolj bele, nyáron sokszor ennyi fok van reggelente, délelőttönként. Nálunk csak 18 fok van és a kislányom hosszú ujjú bodyban és egy középvastag hálózsákban alszik. Igaz, ő így szokta meg, de nappal is max. 21 fok van és úgy van felöltöztetve, ahogy a te babád éjjel. Ha nem szeretnéd, hogy kitakarózzon máskor is, inkább hálózsákban altasd, azt nem tudja lerúgni.
2009. márc. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hogyan éehetne hálózsákban altatni? Van szép hálózsákja de Ő már forgolódik éjjel és összeakad a kis lába ezért vettük le róla. :( 9 hós egyébként.
2009. márc. 19. 07:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj! ha kitakarózik, akkor azért valószínűleg, mert melege volt. Nálunk folyamatosan kitakarózik a gyerkőc. Próbáltam már mindent, végül az segített, hogy csak egy body-ban alszik, semmi más nincsen rajta. úgy megtűri a takarót magán egész éjszaka. igaz nálunk 23-24 fok van éjjel is a szobában.
2009. márc. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

az en babam is mindig kitakarozik.. de napkozben pont ugyanebben a hofokban maszkalok vele, meg jatszunk az ágyon, és akkor nem fazik meg, ejszaka nem hiszem, hogy megfazna.. bar teny, kicsit magasabb homersekleten konnyebben elalszanak..


ne aggodj, nem lesz baja :) stramm kis kölykök ezek, meg jol fel is oltoztetted :)

2009. márc. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!