Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a tapasztalatotok az...

Mi a tapasztalatotok az angelcare légzésfigyelőről?

Figyelt kérdés
AngelCare légzésfigyelőnk van, már többször riasztott (3 naponta), rohantunk az ágyhoz nem láttunk semmi rendelleneset. Koraszülött volt a kislányom 2200 g, most megközelítette a 3 kg-ot és 4 hetes. Kókuszmatrac van alatta, kb 7 cm. A legérzékenyebbre van állítva a légzésfigyelő. A kórházban BabyControll volt alatta, az sosem riasztott!
2011. jún. 6. 10:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekünk addig volt téves riasztás, amíg gyári hármason hagytuk az érzékenységét. Utána érzékenyebbre tettük, és megszűntek a riasztások. Illetve még egyszer volt egy kis bibi: a matracot meg kellett igazítani, mert nem feküdt rá teljesen jól az érzékelő lapokra az egyik lepedőcsere után.
2011. jún. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem kell a legérzékenyebbre állítani. Az a baj szerintem. Rá is van írva a használati útmutatóra. hogy 3-as fokozatban ajánlják, nálunk az a közepes, arra van állítva és nem szokott beriasztani.

Próbáld ki úgy. Mi a születéstől így használjuk.

2011. jún. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nekünk eddig nem volt téves riasztás. 3-ra van állítva
2011. jún. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nálunk nem volt semmi baj vele.

Az én babám is koraszülött volt, ráadásul fiú, téli baba, egy csomó rizikófaktor! De még csak téves riasztás sem volt, nem hogy igazi! Szerencsére!

2011. jún. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekünk egyszer csipogott (azt hittem riaszt), de csak merült az elem benne. Amúgy nem riasztott tévesen.

Állíts az érzékenységén, hátha amiatt riaszt.

2011. jún. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekünk akkor volt téves riasztás, amikor olyan helyre tornázta el magát a baba, ahol az a lap érzékelő nem érzékelte már. Ekkor hosszában voltak az érzékelő lapok. A riasztások után egymás mellé tettük a lapokat, azóta nincs riasztás.
2011. jún. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekünk is ez van,kókusz matrac alatt.

Közepesre állísd és csak akkor fog riasztani ha "baj"van!

2011. jún. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha a legérzékenyebbre állítod, még a ház előtt elmenő busz rezgését is érzi. :)

Nekünk is kókusz matrac alatt van, hármasra van állítva. Mikor érzékenyebbre állítottam, kivettem a gyereket,és villogott tovább, mert érzékelte, ahogy matatok az ágy körül. Nálunk már volt, hogy beriasztott, rohantam az ágyhoz és a babám akkor sóhajtott egy nagyot. Nem tudom, hogy tényleg nem vett előtte levegőt, de totál megijedtem, örülök, hogy van légzésfigyelőnk. Úgy kaptuk, mert én nem akartam, sógornőm meg megvette. Hát nem bántam meg. :)

Titeket is megnyugtat, hogy van? :)

2011. jún. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is gyakran riasztott tévesen, míg 3-ason volt. Állítottunk magasabb érzékenyésgre, és így már jó!
2011. jún. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azóta megtaláltunk egy apróbetűs részt a használati útmutatón, miszerint 6 mm vastag összefüggő kemény felület kell alá (nálunk az ágyrácson volt). Remélem ezután nem riaszt majd, mert bútorlapot raktunk alá.
2011. jún. 7. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!