Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek az ANGEL...

Mi a véleményetek az ANGEL CARE légzésfigyelőről?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Megvettem az Angel Care légzésfigyelőt a születendő gyermekünknek, de nem vagyok benne biztos, hogy jól választottam. A hagyományos, babaőr nélkülit választottam. 21000 Ft-ba került. Kérem, hogy osszátok meg a tapasztalatokat! Ha nem jó a véleményetek, még 3 napig vissza tudom vinni az üzletbe kicseréltetni!

KÖSZÖNÖM!


2011. szept. 17. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekünk is AngelCare van (azt hiszem 300-as). Tök jó, nincs vele semmi baj. Nem riasztott be tévesen (bár egyszer azt hittem, de csak az elem merült és az csipogott).

Szóval nekem semmi bajom nincs vele, jól működik.

2011. szept. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mi is nagyon elégedettek vagyunk/voltunk vele. Mi a légzésfigyelőt már régen nem használjuk (22 hónapos a gyerek), de a bébiőrt még mindig, mert emeletes házban lakunk.

Egyszer riasztott be, mélyen aludt a gyerek, elfelejtett levegőt venni, a nagy csipogásra viszont mozdult. Pont mellette álltam, és én is azt figyeltem, lélegzik-e.

2011. szept. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a legmegbízhatóbb márka.
2011. szept. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ne vidd vissza, a legjobb légzésfigyelőt vetted. Jobb is ha külön van. Bébiőrt akár több évig is használod.

Semmi baj nem volt vele, tökéletesen működött és sokkal nyugodtabb voltam én is...

2011. szept. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Az én babám 11 hónapos, nem angel caret használtunk. Volt többször riasztásunk és voltunk is a Madarász utcai gyermekkórházban alvásvizsgálaton. (Hála Isten minden ok)Ott sokat beszélgettem az éjszakással és azt mondta, hogy minden típusnál lehetnek téves riasztások, de a számukra legjobban bevált, általuk MINDEN BABA alatt használt készülék a Babysense. [link]
2011. szept. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
22:10 vagyok...ez a link nem pont oda továbbít, a bal oldalon kattints a BS Monitorra. de a sztem a lényeg hogy legyen monitor ,észnél maradj és tudd hogy mit kell tenni ha baj van!
2011. szept. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

JÓ!!!

Állítsd a legnagyobb számra hátul, és akkor nem tud elmászni a baba előle.


Nálunk volt, hogy riasztott. Hogy tévesen-e, nem tudom.

2011. szept. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia


Lanyom korabban erkezett a vartnal es meg nem volt legzesfigyelonk.Az elso hetekben semmire nem volt idom, igy nem tudtam neki venni.1 hetesen korhazba kerultunk legzeskimaradassal.Azonnal rohantunk venni legzesfigyelot....

az elso valasztasunk pocsek volt (nem kaphato otthon a marka) 5 percenkent csipogott es max 1.5 napot birt ki az elem benne, halozatrol meg nem volt mukodtetheto.Egy olyan ejszaka utan tajtekozva vittem vissza amikor egy ejjel tobb mint 50!szer riasztott be.

Vettem egy angelcare 401est ez azota nyugodtan alszom.

1.5 eves a lanyom, de meg mindig hasznaljuk a bebior miatt.Nagyon elegedett vagyok vele.

Vagy Angelcaret vagy a Tommee Tippee-t vennek ha ujra kene valasztanom.

(bar hozza teszem a magyar valasztekot nem ismerem)

2011. szept. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nekünk is ez van! a boltban is ezt ajánlották. nagyon jó. (mi 2 hete vettük az Elefániban akciósan 16.000ért. ha Bp-i vagy, lehet hogy megéri visszacserélni és újra megvenni náluk.)


ez az egyik legmegbízhatóbb márka, tiszta a hangja, csak zajra kapcsol be, elem nélkül is működik (hálózatról és akksiról), szerintem tökély.

2011. szept. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kedves Anyukák! Hálásan köszönöm a válaszokat! Most már akkor megnyugodtam, hogy sikerült a megfelelő légzésfigyelőt megvennem! Kívánok Nektek és a Babáknak jó egészséget és sok örömteli pillanatokat!
2011. szept. 18. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!