Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt focimániás apukával...

Van itt focimániás apukával "megáldott" anyuka? Főleg, aki jár meccsre is?

Figyelt kérdés

Az én párom imád a fociért (hazai-külföldi mindegy).


Fiúnk van, így már többször is mondta, hogy amint eléri azt a kort, akkor beíratja a kedvenc focicsapata utánpótlásába. Ha jól emlékszem, 5 éves kortól mehetnek a gyerekek.

Én ezt nem bánom, már ha lesz kedve menni a gyereknek, hát menjen.

Jár is a csapat meccseire. Nem tudom, hogy mikortól engedjem neki a gyerkőcöt is vinni. Ebben az idényben már nem, de ősztől szerintetek mehet? Most 20 hónapos...


2011. jún. 6. 13:50
 1/8 anonim válasza:
10%
Most húsz hónapos. Ősz elejére lesz 23... Te elengeded a 23 hónapos gyerekedet egy focimeccsre? Gratulálok.
2011. jún. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, tapasztalatot várok, nem kioktatást.
2011. jún. 6. 13:59
 3/8 anonim ***** válasza:

Hál istennek se az apukám, se a párom,s e nagyfiam nem szereti a focit, marhára nem érdekli őket.


Szerintem egy alig 2 évest nem nagyon érdekelné

2011. jún. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az apja elég sokat néz hétvégén meccset, ha itthon van, és a gyerkőc is már most imádja, ha gól van, már kiabál ő is és emeli a kezét, ha meg helyzet, akkor meg fogja a fejét. Nagyon tündér...


Egyébként az utolsó 2 meccsre én is elkísértem a páromat. Az egyik idegenbeli meccs volt, az du. 5kor kezdődött. Sokan voltak kisgyerekkel, és épp mögöttünk volt végig egy család, a másfél éves kisfiúval, aki talpig mezben volt... Össz. szurkolói szám: 2000.


A most szombati meccsen pedig 8000en voltunk, este fél 8kor kezdődött a meccs, utána ünneplés volt, beözönlött a nép a pályára, mert bajnok lett a csapat. Ott is voltak sokan kisgyerekkel, még a pályán is rohangáltak, pedig akkor már fél 10 volt... Mielőtt kezdődött a meccs, a lelátóról figyeltük az érkezőket, jött ott anyuka is kenguruban a kicsivel, másik család ikrekkel, azok is olyan 2 éves körül lehettek, apuka szintén olyan 2 év forma csemetével. Még mosolyogtunk is rajta, hogy nagyobb volt a gyereken a mez, meg a sál, mint a gyerek...


Csak tapasztalatokra lennék/lettem volna kíváncsi, hogy ki mikor vitte vagy engedte vinni az apukának a lurkót egy meccsre. Itthon van, aki vigyázzon rá, most sem volt vele probléma.

2011. jún. 6. 14:12
 5/8 anonim ***** válasza:

Nagyon kellene szeretnie a focit hogy megüljön a kisfiad 2x 45 percet egy helyben.


v. apuka a sorok között szaladgál utánna ami mindkét fél számára veszélyes és alig élvezhető.



talán 4-5 évesen tudna végigülni egy félidőt , iszonyat korai még most.

2011. jún. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk apukám játékvezető,a párom is mellékállásban,após edző.Párom 20 évig focizott,szakedzőit végzett,itthon is gyakran néz meccset,szóval ő is meglehetősen focimániás.Lányunk két éves,a fiunk 3 hónapos,és ő már eldöntötte (persze ezt önmagával megbeszélve :) ),hogy a lányunk kézilabdás lesz és ez ETO csapatában fog játszani,a fiúnk pedig focista lesz :D Én ezeken jókat mosolygok.Voltunk már meccsen,amit ő vezetett,akkor 15 hónapos volt a lányunk,tetszett neki,csak nehéz volt visszatartani,nehogy beszaladjon apához.Ha Bajnokok Ligája előzetese megy a tvben,már szalad is és "szurkol",mondja ,hogy gól,és kiabálja,mint az apja,hogy Di-ós-győr :D Mikor terhes voltam,apósom azt "tanácsolta",egyek sok túrógombócot,hogy focizhasson a hasamba :D
2011. jún. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
:D Szintén Diósgyőr szurkoló a párom. :D
2011. jún. 6. 14:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak egyszer kell elengedned vele, biztosan a gyerkőc után fog majd rohangálni, nem pedig a meccset nézni. Egy jó ideig tuti nem szeretné vinni majd. :D
2011. jún. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!