Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érett vagy a szülő szerepre?...

Érett vagy a szülő szerepre? (Teszt humorral megáldott egyéneknek)

Figyelt kérdés

Kész vagy-e a gyerekvállalásra? (Teszt csak humorral megáldott egyéneknek)

A következő tesztsorral eldöntheted, hogy kész vagy-e a gyerekvállalásra.


1) Keverj össze mézet vajjal, és kend a függönyre, fotelra, ajtókilincsre. Tenyerelj bele, maszatold széjjel. Takaríts.


2) Kérj kölcsön egy köbméter LEGO-t, vagy egy kiló jancsiszöget, és szórd szét a lakásban. Bekötött szemmel menj ki a konyhába és a fürdőszobába. Ha felkiáltanál, gondolj arra, hogy éjjel azzal fölébresztenéd a gyereket.


3) Menj el az állatkertbe, és az akvárium egyik polipját tedd bele egy nejlonzacskóba. Egyik csápja sem lóghat ki.


4) Az állatkertben kérj kölcsön két kecskét. Menj el velük vásárolni. Egy percre sem szabad szem elől tévesztened őket, és minden károkozásukat ki kell fizetned.


5) Egy vizeskancsót a konyhában egy zsinórral lógass le a plafonról. Lökd jól meg. A himbálózó kancsóba kiskanalanként lapátolj bele egy nagy tál reszelt almát.


6) Egy zsákot tölts meg négy kiló homokkal. Éjjel kétóránként keljél fel, és egy óráig hordozd körbe a karodban. Közben énekelj.


7) A hölgyek kötözzenek a derekukra egy nyolc kilós homokzsákot, és úgy járkáljanak. Kilenc hónap múlva kiönthetnek belőle két kiló homokot. Az urak a havi fizetésük felét adják a szegényeknek.


2010. dec. 16. 23:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Hú ez mekkora:)

Köszi!

2010. dec. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nekem is nagyon tetszett! :) Igaz, két évet késett a teszt nálam, de így utólag belegondolva.. :)))
2010. dec. 17. 00:08
 3/23 anonim ***** válasza:
Meg szerencse, hogy mar megszuletett a lanyom :)
2010. dec. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
:):)
2010. dec. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
15%

ez még viccnek is rossz.

azért nem ilyen átokfajzatok a gyerekek, csak fegyelmezni kell őket, rendre szoktatni.

2010. dec. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
hu..ez k@rva jo,nagyon nagy!meg jo h en is megszultem mar!
2010. dec. 17. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
:D
2010. dec. 17. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

6 hónapos terhes vagyok. Vissza tudom még csinálni???????


:D Jópofa volt így reggelre.

2010. dec. 17. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Mire a végére értem, könnyek hullanak a szememből a nevetéstől:-))))

Ez igazén kellemes ébresztő!

2010. dec. 17. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Nagyon király. Ezt elküldöm a többieknek. Jó a teszt.
2010. dec. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!