Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megy valaki június utolsó...

Megy valaki június utolsó hetében kisgyerekkel Jesoloba nyaralni?

Figyelt kérdés
Milyen programokat terveztetek? Csak ti mentek, vagy család/barátok is? Mi 2 éves kisfiammal megyünk és gondoltam hátha megy más is magyar, akivel barátkozhatnánk :) mi június 25-től leszünk ott.
2011. jún. 6. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Bocsi, mi most nem, de voltunk már ott sokszor. Nagyon jó, pici gyerekeknek ideális, biztosan jól fogjátok magatokat érezni.

Mi el szoktunk menni Velencébe.

2011. jún. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Linci1980 válasza:

Szia!


Mi előtte megyünk, pont 25-én indulunk haza:( Már 3. éve fogunk visszamenni ugyanoda, csak most az addigra 10 hónapos huncutkánkat is visszük. Anyukámék is jönnek, így öten leszünk, túl nagy progit nem tervezünk, ha nem lesz jó az idő akkor talán Grappába elmegyünk, nincs annyira messze és állítólag nagyon szép, de inkább pihizni készülünk. Sztem nem lesz gond, max. idén kihagyjuk az esti csavargásoka, mert a kicsinket 8 körül fektetjük, de aztán lehet, h megkérjük anyumat, hogy "gyermekfelügyeljen" egy órácskát, míg mi kiosonunk fagyizni egyet.:))


Ti hármasban utaztok?

2011. jún. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Velence, Lignanoban van egy vizipark, Ravennában van Mirabilandia: egy szuper vidámpark na oda titi elmennék

Bologna sincs olyan messez



mondjuk nem tudom, nektek mi a messze, mi ha elmegyünk valahova, akkor össze vissza mászkáunk környéken

pl 1 nap strand, 1 nap kultúrálódás és útközben fürdünk is valahol

2011. jún. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3-an megyünk, már sokat voltunk ott nyaralni, de már másodjára megyünk gyerekkel. nekem tavaly bírta babakocsiban az éjszakát, aludt végül így nem hagytuk ki a sétálóutcát. Velencét már néztük. Grappa milyen messze van? A mirabilandia is nagyon tetszik, volt már valaki ott? autóval milyen távolság? 21 hónapos élvezné? látom van valami strandja is ott?

még nem túl nagy a kisfiunk, így nem merek nekiindulni a városnézésnek, csak átgondoltan, szervezetten :)

2011. jún. 8. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!