Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adtok babátoknak étkezések...

Adtok babátoknak étkezések között nassolni valót?

Figyelt kérdés
Kislányom 8 hónapos, és nagyon lassan hízik, egyszerűen ilyen alkat, és most a fogzás is visszaveti a lendületben.3 óránként eszik, és eddig úgy csináltam, hogy főétkezés után adtam neki valami rágcsálni valót.( babapiskóta, reggel kenyér darabkák, banán darabkák stb)Nem merek neki semmit adni 2 evés között, mert félek, hogy elveszi az étvágyát, így a rendes kajából még kevesebbet eszik stb.Jól csinálom így? Vagy adjak neki valamit? A tejtermékek kilőve, minden ilyesmi, mert tejérzékeny gyanús, és 2 hónapja még tejpépet se kaphatott.
2011. jún. 6. 15:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én kukit adok neki. Sőt! Ő kéri.
2011. jún. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi!És nem ragad fel a szájpadlására? ( egyedül ez tart vissza a kukitól, nem szeretnék nyúlkálni a szájába)Nem veszi el az étvágyát? Utána tud rendesen enni?
2011. jún. 6. 15:06
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem ragad, nagyon szépen és ügyesen eszi már az elejétől! Mivel eleve nem kér sokat, nem lakik jól vele. De imádja!

Próbálj meg olyat venni, ami vékonyabb. Egyszer az Auchanban vettem, de még nekem is nagy volt, így a gyerek kezébe sem adtam!

2011. jún. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Èn sme adok neki, pont ezért hogy ne vegye el az étvágyát.

kap reggel 8 körül tápszert

délben fözeléket

délután kekszet, gyümölcsöt

este tejpépet

majd lefekevéshez tápot


de ennyi, közben nem adok neki semmit.

este szokott kenyérhéjat kapni a tejpép elött vagy után.

minden ami nassolni való azt bizonyos étkezésekkor adom.

2011. jún. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi!Régóta gondolkozom már ezen, de eddig minden boltban csak sósat találtam.Tescóba, Auchan-ba nem járunk mostanában, mert rossz az autónk.De valahol veszek majd!Ha nem jön be neki, majd megesszük mi!:)
2011. jún. 6. 15:13
 6/12 A kérdező kommentje:
Kedves 15:11-es: A tejpépet leszámítva én is ezeket adom neki.Köszi!
2011. jún. 6. 15:14
 7/12 anonim ***** válasza:

vannak baba desszertek is, bár én még nem próbáltam...én is kukit adok neki, tönkölybúzásat, DMben vettem.

Amúgy miket eszik babád?

Mert úgy tudom, hogy pl a gríz, vízzel megfőzve, gyümölccsel(pl banán) elég laktató és segít a gyarapodásban.Ez lehetne mondjuk uzsi.De ez csak egy tipp:)

Én adok 7,5 hós fiamnak zabpelyhet tízóraira, nagyon szereti, az is tartalmas.(vizet melegítek jó forróra,beleáztatom, megdagad, megpuhul, teszek bele banánt, összemixelem)

2011. jún. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

9 hónapos kisfiam egész nap rág valamit.Vagy piskótát,vagy kiflicsücsköt,és emellett háromszor eszik szilárd ételt,és 4-5 alkalommal szopik,nem kis adagokat.

Farkasétvágya van,semmi nem tudja elvenni:)

2011. jún. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kisfiam mar 16 honapos de en nem adtam/adok neki mert egyszeruen nagyon keves ido telik el az etkezesek kozott. Van nassolni valonk de en akkor adok neki ha uton vagyunk es latom, hogy nem erunk haza ebedre, vacsira csak 1-2 oraval kesobb a tervezettnel es ne legyen ehes mert akkor nyugos lesz. Ha kocsiba utazunk hosszu utra es neha megallunk levegozni egyet. Olyankor adok neki kekszet, kukit, ropit...

Nallunk reggel 9-kor reggelizik

10-11 kozott kap gyumolcsot

12-13 ora kozott ebedet

ezutan 15 ora korul ebred es akkor kap uzsonat

17-18 ora kozott vacsorazik

19:30-kor megiszik 200-250ml tejet lefekveskor. Igy nagyon nincs mikor adnom neki ha otthon vagyunk.

2011. jún. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Hát, jó lenne, ha farkas étvágya lenne, de nincs!Eszik ő, de nem sokat, eleve egy picike lány.A gríz jó ötlet, vettem rizstejet, abból is megcsinálhatnám neki.

Köszi!

2011. jún. 6. 15:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!