Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2.5 hónaposomnak születése...

2.5 hónaposomnak születése óta érzékenyebb a bal szeme. A víztől könnyezhet?

Figyelt kérdés

Már születése után csipásodott, majd elmúlt pár nap alatt, tegnap előtt fürdésnél belement a víz, tegnap reggelre már nagyon csipás lett, ma pedig könnyezik. Kezeltem kamillával, most tejcsivel.

Úgy tűnik, mintha múlna. A víztől volt?

Ugye nem lesz ebből gond?

Őt nem zavarja.


2011. okt. 19. 15:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia.Pici baba korában a mi babánknak is sokszor könnyezett és egyszer elvittem szemészetre mert a háziorvosunk mindig egyet írt fel rá ami meg nem használt.Én is kipróbáltam minden házipraktikát de csak ideig óráig hatott....Ezután szemészetre mentünk...Azt mondta a doki hogy ezt nem szabad elhanyagolni mert valakinek a születéskor a könnycsatornája nem zár jól....nem akarok hülyeséget írni de valami ilyet mondott, és az is kiderült hogy amit a házidoki adott még rosszabbat tett nem hogy javított volna a helyzeten.Aztán a szemész írt fel egy másfajta cseppet az is pár 100 ft volt és már két nap után helyre jött....Soha többet nem is volt!Vidd szemészetre azok értenek hozzá!!!!!
2011. okt. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!