Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segitenétek? Sokkal nagyobb a...

Segitenétek? Sokkal nagyobb a Libero pelusnál a 4es, mint a 3as?

Figyelt kérdés

Nemtudom,h váltsunk-e már méretet vagy sem,a 3ast használjuk,és a kisfiam olyan 9800gramm kb.

Szerintetek?


2011. jún. 6. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:

A 4-es libero 7-14kg-ig van, nem sokkal nagyobb, mint a 3-as, de egy 10 kg körüli gyereknek már bőven lehet váltani.

Kislányom nem duci mégis mindig váltani kellett ahogy elérte a nagyobb méret alsó határát.

Most 22 hónapos 12,5 kg és 6-os pelenkát veszek (12-22kg), mert sokkal kényelmesebb neki, az 5-öst már húzgálta le magáról.

2011. jún. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem sok különbség van méretben a 3-as és a 4-es pelusok között (még a Pampersnél sem, pedig ott a 4-es 7-18kg-ig van), de nedvszívásban nagyon sok.

Ilyen súlynál már biztos, hogy kényelmesebb a 4-es, de olyat is hallottam, aki 10 kg körül már 5-ös pelust használ.

A kisfiam súlyra talán soha nem nőné ki a hármast (1-1,5 éves koráig biztos nem, mert nagyon keveseket hízik -tejallergia miatt), de éjszakára a nagyobb nedvszívás miatt már kell a 4-es Libero (6,5 kg egyébként most, 7 hónaposan), nappal még jó a 3-as, de amint elfogy a csomag, már nappalra is 4-est veszek neki (kb. 1 hónap múlva).

Mi mindig az alsó határ körül váltunk pelust, az első balesetnél (éjszaka egyszer már úszott az egész kiságy, a következő ilyet nem vártam meg).

2011. jún. 7. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segitséget! :)

Akkor szerintem 4es méretet veszek neki én is! :)

2011. jún. 7. 10:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Még 7 kiló sem volt a babám, de már a 4-est használtuk.

Majdnem 10 kiló a babád, már ne "préseld bele" a 3-asba, vegyél 4-est.

2011. jún. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!