Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen szúnyog és légyirtót...

Milyen szúnyog és légyirtót használtok szobában a baba mellett?

Figyelt kérdés

Nekünk ilyen van. Még tavaly vettük mikor terhes voltam. Nem tudom hogy most 8 hós babámnál használhatom-e.

[link]


2011. jún. 7. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:

NEM!!!

Ezt nem szabad, csak a Raid night&day-t, mert az oldószer-mentes, préselt homoktechnológiával készült. Ez amit linkeltél, kemény vegyszer!!!

2011. jún. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Húha! Még jó hogy megkérdeztem. Köszike. De egyébként az este bekapcsoltam egy 10 percre :( Ennyitől nem lesz baj ugye? Akkor veszünk olyat amit írtál. Be tudnád linkelni hogy milyen? Hogy néz ki? Köszönöm!
2011. jún. 7. 13:53
 3/7 anonim ***** válasza:

10 perctől nem lesz baja, nyugi. :)

Ez a Raid night@day: [link]

2011. jún. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyébként én úgy szoktam használni, hogy mielőtt letenném a gyereket aludni, bedugom a konnektorba, így ha van bent dög a szobájában, akkor kimegy, nagyon hatásos ez a szer, nem szeretik az illatát. Aztán ha letettem aludni a kisfiamat, akkor kihúzom a konnektorból, tehát nem megy állandóan. De ezt az orvosunk ajánlotta, azt mondta, ezt szabad használni csak a gyerkőc mellett.
2011. jún. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :) Még ma veszek ilyet :))

Szép napot kívánok!

2011. jún. 7. 13:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Vagy ultrahangos szunyogriaszto is jo.
2011. jún. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ma már meg is vettem a Raid night@day. Remélem hatásos lesz :))
2011. jún. 7. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!