Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik a felszívódási zavar...

Mik a felszívódási zavar tünetei babáknál? Ha valaki babájának volt ilyen?

Figyelt kérdés
Kislányom 8 hónapos múlt.2 hónapja elvittem gastroenterológushoz, mert alig-alig hízott.Ő beutalta vérvételre, az jó lett.Vittem székletmintát, azt mondta rá, nem vészes, és nem küldte tovább.Most vaspótlást kap,annak ellenére, hogy jó lett a vasa.Tejérzékenységre gyanakszik, tejmentes diétán van szegénykém.A felszívódási zavart a doki meg sem említette, de engem nyugtalanít, hogy naponta-2 naponta egyszer kakil, de soknak tartom!Szilárd az állaga, nem büdös. (szóval nem savanyú, nincs betegség "szaga") A védőnő is kizárta, azt mondta, az már kiderült volna.De engem nyugtalanít továbbra is, hogy nem hízik rendesen!Van valami szembetűnő tünete ennek?
2011. jún. 7. 14:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Tünetek amik tut erre utalnak elég látványosak. Szóval hasfájás, de nem olyanmint mikor hasfájós egy baba. Hanem evés után közvetlen és olyan 30 percig tart(amig lekerül a kaja)Továbbá napi több széklet, ezt ne ugy értsd hogy egyyzserre többet kakil hanem ha mondjuk amugy 1szer van neki akkor ha ilyen baja van akkor3-4szer és más a szine szaga. Olyan zöldes és nagyon büdi. Továbbbá, és ami a leglátványosabb, vörös foltok az arcon.Nekünk ezek voltak a tünetek.gASZTRÓRA JÁRTUNK MI IS.
2011. jún. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Akkor ezek alapján egy kicsit megnyugodtam!Nem büdös, nem zöld, nem fáj a hasa.Vagy naponta, vagy 2 naponta kakil.

Köszi! És milyen kezelést kapott a kicsid? Lett ennek valami következménye?

2011. jún. 7. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!