Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babának üveges...

4 hónapos babának üveges bébiételt hogyan, mikor adjam? Gondolom egyszerre nem eszi meg mindet. Azt is kell kóstoltatni? És csak akkor lehet adni, ha már mondjuk kóstolt, evett almát, őszibarackot, stb?

Figyelt kérdés
Abszolút nem vagyok képben. Még csak 3 hós, de gyűjtöm az infókat, hogy hogyan csináljam majd. Mivel most nincs sütőtök, azt akarom majd adni neki üvegesből.
2011. jún. 7. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
először délután 1-2 kanállal megnézed a reakciót szorulás kiütés akármi ha nincs akkor másnap az uzsi már lehet gyümi mondjuk alma ezt add neki 2-3 napig aztán keverj bele valami másik gyümit (vagy krumplival is kezdik , kruplitól fiam megundorodott azóta se eszi csak sütve...) banán megfogja a pocakjukat abból egyszerre sokat ne adj mondjuk egy negyed banán almával, vagy öszi alma... ha már csirkét is evett lehet alma banán csirkemell, rizs őszi pici csirkemellel botmixerrel lenyomva ezek mind nagyon finomak a piciknek néztem mindig hogy a hippes konzervekben mik vannak a piciknek hónapra lebontva és igyekeztem azokat főzni én is...
2011. jún. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha csak ismertetni akarod az ízeket akkor szoptatás után kínáld meg.


ha kevés a tej akkor üvegest adj és utánna szoptass.

tízórait v. uzsonnát lenne ideális elsőnek kiváltani.


nem fogja megenni csak talán a felét hütőben eláll még másnap.

kell kóstoltatni de lehet üvegessel is egyből.

2011. jún. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

első vagyok! ez egy annyira szép kórzsak és olyan jó nekik főzni ilyenkor... Azt mondják még hogy fűszerezni nem kell én fokhagyma granulátumot mindig használtam egy erőleves kockát 6 darabra vágtam abban főztem a csirkemellet pici fokhagyma borsót nagyon puhára megpároltam vagy főztem (pároló vagy főzőlevet kiönteni nem szabad) botmixerrel lenyomtam a borsót csirkemellel együtt ha nagyon sűrű volt akkor a főzőlével a kellő sűrűségre hígítottam


[link]

[link]


én innen vettem rengeteg ötletet!

2011. jún. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a fokhagyma és a borsó között kihagytam egy vesszőt
2011. jún. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
jajj még annyit csak hogy mézet nem szabad a piciknek adni mert botulizmust okozhat ami halálos is lehet szőlőcukorral főztem (tesco auchan gyógyszertár penny marketben lehet venni) vagy inkább sima cukorral.
2011. jún. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindig délelőtt kóstoltass!!!!!!Ha baja van tőle kijöjjön délutánra,és ne éjszaka kelljen vele kínlódni....
2011. jún. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!