Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babátok miket...

7 hónapos babátok miket eszik, hányszor? Milyen na napirendetek és miket csinál?

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 14:21
 1/9 anonim válasza:
az én kisbabám is majdnem 7 hónapos, tápszeres 2 hós kora óta, szóval hamar (4hósan) kezdtük a hozzátáplálást. Most úgy néz ki egy napunk, hogy hajnal fél 5kor kel, akkor tápot kap, és visszaalszik kb 6ig. aztán 8körül reggeli, akkor is tápot kap, 11körül tejppépet, 2 körül ebéd, főzeléket szokott enni, nagyon sok mindent eszik már, (husi, zöldségek...)uzsonnára gyümölcsöt kap, sajnos tejérzékenység gyanu van, így a túró meg sajt stb-t hanyagoljuk egy ideig :( és vacsorára ismét tápszer. nálatok?
2011. jún. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
megint az első vagyok, ez lemaradt: egész nap vele kell foglalkozni, nem igazán van el egyedül, forog már minden irányba, próbál kúszni, de még nem igazán sikerül neki, csak néha tolatni :) emelett már az ülést gyakorolgatja van hogy sikerül is neki pár percig :)
2011. jún. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Szia!


Lányom 6 hónapos koráig anyatejes volt és most egy hónapja eszik: almát, répát, krumplit és rizspelyhet. Almába szoktam belekeverni.

Hát a mi napunk úgy fest, hogy ha fel is kell addig elvan a kiságyában játszik illetve apjának csinál egy kis szeretet csomagot. :D

Párom fel kell hozzá és ö teszi tisztába és akkor eszik ő utána vissza alszik én attól függően milyen napunk volt előzőleg felkellek főzök és a háztartást próbálom vezetni több kevesebb sikerrel.10 körül kell majd eszik ilyenkor szokta új ételt adni neki. Játszik egy kicsit és próbál kúszni és szépen forog. Bár néha kicsit lustika. :) Délután kap a régi ételekből egy adagot. Fél kilenc körül alszik el általában.

2011. jún. 7. 20:10
 4/9 anonim ***** válasza:

A babánk 7 hónapos múlt, 6 hós koráig csak anyatejes volt.

6 és 7 óra között kel, akkor cicizik, utána játék, visszaalvás kb. 1 órára. 10kor eszik gyümölcsöt és cici (alma, körte, szilva, sárgabarack, őszibarack) utána játék, alvás, 2kor ebéd - főzelék és cici, játék, alvás. 17:30kor megkapja a főzelék másik felét és szopizik újra. 18:30kor séta, utána még játék, fél 9kor fürdés, 9-fél 10 körül alvás. Éjszaka még 1szer kel. Egyébként nagyon jó baba, sokszor eljátszik magában. Forog már minden irányba, bárhová elkúszik, félig ül, próbálkozik a felállással. 8 kiló és 72 centi:o)

2011. jún. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

7 hónapos a kislányom, anyatejes és 5 hós kora után kezdtük a hozzátáplálást.

Reggel 8 óra körül kel, szopizik,utána megyünk boltba, tíz utá kap egy kis gyümölcsöt(alma, őszi-sárgabarack, banán,meggy, vilmoskörte, birsalma). Utána alszik általában egy órát. Fél1-1 körül ebédel most már zöldséget és husitis kap. Játék, majd fél2-fél4ig alszik egy nagyot. SZopizik, játék, 7körül tejpépet vacsizik, fél9kor fürdünk, 9kor legkésőbb szopizás után már alszik is. Általában 1-2 alkalommal ébred még éjszaka.

Két foga már kijött,most jön a következő kettő. Forog, ksúzik, kutyázik, próbálkozik a felüléssel(kisebb nagyobb siekrrel). Belénk kapaszkodva már fel tud állni. Nagyon ügyesen eljátszik egyedül, így délelőtt az ebédet sikeresen el tudom készíteni:):)

Imádnivaló, örökké mosolygós kiscsajszi, aki nagyokat sikongat. Ja és 8,5 kg és 72 cm.

2011. jún. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%
menj le a játszótérre vele és beszélgess....
2011. jún. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó nem igazán értem, hogy mire írtad ezt a választ.
2011. jún. 10. 14:18
 8/9 anonim ***** válasza:

Nyugi szerintem még ő sem érti mit akart!

Én babám 6 és fél hós: 6-7 között kel, cici, visszaalvás 1-2 órára, játék, 10-11 körül cici, 1-2 körül főzelék+cici, 5 gyümölcs cici, 8 cici, 9 fürdés, 10-11 alvás, reggelig csönd! :) etetések között persze sok séta, játék! :)

2011. jún. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Mi is sokat sétálunk. :)

Sőt kiszoktunk menni játszótéren kicsit hintázni.

Miket tud a babátok?

Lányom szépen forog és kúszik is egy kicsit. :)

Mennyit szoktatok sétálni?

2011. jún. 10. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!