Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatós Anyukák, Ti mertek...

Szoptatós Anyukák, Ti mertek fürdeni Balatonban, vagy akár medencében?

Figyelt kérdés
Vagy csak én parázok ezen, hogy bármi fertőzést összeszedhetek cicivel, vagy a hideg víz miatt átmenetileg kevesebb lesz a tejem?
2011. jún. 7. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Én mertem tavaly is fürödni, de arra ügyeltem, hogy ne maradjon rajtam utána a vizes bikinifelső.
2011. jún. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi járunk már 4 hónapja babaúszni, ahol néha csak 28 fokos a víz és azóta annyi tejem van mint állat:)

Szerintem nem gond!!

2011. jún. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Voltam tavaly 20 fokos vízben, és nem lett kevesebb a tejem. Fertőzést sem szedtem össze. Szerintem túlparázod. :)
2011. jún. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Valószínű tényleg túlparázom, bár kezdetben sokat volt sebes a cicim, talán emiatt van bennem a para.

De azért berakom a csomagba a fürdőrucimat is:)

2011. jún. 7. 22:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Oké, ha sebes, akkor nyilván nagyobb a fertőzésveszély, de amúgy mitől kéne félnem? Még terhesség alatt sem ellenjavallt az úszás, sőt kifejezetten ajánlott! Oké, nem nyitott méhszájjal, de ha valaki teljesen egészséges, az nehogy már ne mehessen vízbe, csak mert babát vár/szoptat!

Vagy attól félsz, hogy megfázik a tejed? :)

Figyu, ha jól esik, akkor nyugodtan menj be a vízbe, ha meg nem, akkor ne, de ne azért, mert hideg lesz a tejed, vagy mert elkaphatsz valamit!

2011. jún. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!