Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos babát lehet már...

Hány hónapos babát lehet már pancsikoltatni? Mondjuk egy kis medencében, ahol apa és anya fürdik. A medence meg kint lenne a kertben.

Figyelt kérdés
Köszönöm
2011. jún. 14. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Miénk tavaly 8 hónapos volt, mikor a kiskádban kiraktuk az udvarra (akkor még nem volt medencénk) :) Arra vigyáztunk, hogy csak hőségben (kánikulában) fürdött, de napernyő alatt!
2011. jún. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom 10 hónapos, de már nyár eleje óta pancsikol kint a medencéjében a kertben. Nagyon szereti, csak arra kell vigyázni, hogy a fejét ne süsse a nap.
2011. jún. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ha élvezi akkor bármekkorát. jó, gondolom nem újszülöttet kérdezel... :)

6-7 hónaposan amikor már tud ülni biztos élvezi

2011. jún. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A fiam 5 hónapos volt, csak hason játszott kb 3 centis vízben, nem órákig ;) de nagyon élvezte! Jah, most látom, anya és apa nem ült benne...
2011. jún. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Jó nektek, mi idén még nem voltunk a medencében :( (se mi, se a gyerek). Nekem még valahogy nem volt hozzá eddig elég meleg. Tavaly meg már májusban nem győztük a légkondit üzemelni :(
2011. jún. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

most még csak 3,5 hónapos a babánk, én augusztus környékére gondoltam, amikor már 6. hónapba lépne.

Köszönöm a válaszokat, még nincs medencénk sem :)

2011. jún. 14. 14:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk van baba medencénk, párszor már fürdött benne. Kitettem a teraszra, mert ott meleg van, de nem süti a nap. És olyan 15-20 percet pacsált. Akkor volt 3,5 hónapos ő is. :) Csak azóta nincs az a nagy meleg errefelé. :(
2011. jún. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!