Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki használ Silver Cross...

Ki használ Silver Cross Dazzle babakocsit?

Figyelt kérdés
Mi a véleményed róla, most szeretnék venni.
2011. jún. 7. 16:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen kocsim,de megnéztem,mert láttam senki sem válaszolt még. Mekkora gyereknek akarod,hol akarod tolni,van e még egy gyereked mellette,jártok bevásárolni babakocsival?
2011. jún. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát mivel véleményt kértél és nem tapasztalatot így azt válaszolom hogy nagyon nem tetszik. Kicsi tömött kerekek, nekem az egész gagyinak tűnik. Bocsi hogy ezt írtam. Tudom persze hogy nem gagyi, mert láttam az árát is. Én nem venném meg. De ha neked tetszik, akkor vedd meg bátran.
2011. jún. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én csak láttam ilyen kocsit, ismerős körben van, de egy förmedvény!!Csúnya is ,kicsi is, és drága is!
2011. jún. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Koszi a valaszokat, mar tenyleg regota nem irt senki.

Egy eves a babam, van egy quinny buzz 3-unk. Szeretnek egy esernyokocsit, amit hipphopp osszecsukok, es rohanok, meg be a kocsiba es ki a kocsibol.. A mostani eleg nehez, szeretem, csak nehezkes mar mindig pakolgatni, stb.

Nekem, vessetek meg, de tetszik.


Igazabol, szerettem volna vkitol nhallani, h hasznalja, es szereti, csak ugy nem veszem meg.

Viszont rengeteg ismerosnek van nyeklik-nyaklik babakocsija, esernyore csukhazo, olyanra meg kolteni nem szeretnek, mert sokaig hasznalnam meg...szoval nem vagyok rest toobet szanni ra, csak jo legyen, 6-7 kg-nal nem tobb.

Ha esetleg tudtok ilyet...

2011. jún. 9. 22:52
 5/13 A kérdező kommentje:
Az elso valaszolonak: sima betonos utcan setalni, meg balcsis nyaralas, meg bevasarolni hasznalnam.
2011. jún. 9. 22:53
 6/13 A kérdező kommentje:
Ja :-), es meg csak egy gyerkoc van. Egyelore..de tervben a kovetkezo-)
2011. jún. 9. 22:55
 7/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Lassan menni fog a babád,szerintem rossz lesz hogy nem tudod egy kézzel tolni.Nem veszel inkább olyat aminek egyben van a tolókarja? Szerintem nem rossz amugy.
2011. jún. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én mindenképp olyat vennék aminek van karfája!!És akármilyen drága is ez a babakocsi, totál gagyinak néz ki!!!Mint egy ócska kínai vacak!!
2011. jún. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Szia


Nekem van úgy írok róla vélemény.Egyszerűen imádom!!! A kislányom 2,5 éves de órákat alszik benne annyira kényelmes teljesen ledönthető könnyű kis helyen elfér és piszok jól néz ki mindenki megnézi szóval aki rosszat ír róla valószínű olyan ember aki nem teheti meg 80 ezret kiadjon egy babakocsiért ezért inkább leszólja mert irigy :-)))) Amúgy az enyém eladó mert a rózsaszínűt sikerült belőle vennem és a kisfiam érdekesen mutat benne:-))) Ja és természetesen ugyanilyet vagy a Silver Cross Halo-t veszem meg neki angliából akarok rendelni.

2011. jún. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

21:32-es vagyok.

Kedves utolsó!

Én egyáltalán nem irigységből írtam amit írtam. Képzeld párom külföldön dolgozik. Van pénzünk és megtehetném hogy megveszem ennyiért. De ha egyszer nem tetszik akkor nem tetszik. Nekem otromba és csúnya kocsi. Ízlések és pofonok.

A kérdező pedig véleményt kért és én leírtam. Neked meg az fáj hogy másnak nem igazán tetszik a kocsid. Mit ne mondjak, szörnyű ízlésed van!!!

2011. jún. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!