Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Chipolino Dakota vagy Ultra...

Chipolino Dakota vagy Ultra babakocsit használ valaki újszülöttnél? Véleményekre lennék kíváncsi.

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én Dakotát szerettem volna második (szeptemberben születő) gyermekemnek venni, de voltam egy üzletben, ahol kipróbáltam: bitang nehéz! Első kisfiam kocsija 8,9kg: ezt könnyen cipelem a 12kg-os fiammal buszra fel-le, de a Dakota 13kg! Nem könnyű, mondták is a boltban, h ez nagyon nehéz. Semmiképpen nem veszem meg. Találtam máshol könnyebbet.

2011. jún. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Ultrám volt!

Újszülöttnek teljesen megfelel.

Nagay, jól lehet téliesíteni, átfordítható a tolókar.


Hátrány:

Ha szemből tolod a babád, ahhoz izom kell.Mivel a lábadnál lesznek a bolygókerekek, számomra irányithatatlan volt!

Plusz, folyton belerúgtam a kerékbe.

3 hónap után eladtam!

Én nem ajánlanám!

2011. jún. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Széles a paletta babakocsi fronton, de nehéz jót találni. Nekem átfordítható tolókaros, könnyen lapra csukható, min. közepes bolygós kerekű kéne, szerencsére tömegközlekedni nem kell. De amilyen designosak a kocsik, annál használhatatlanabbak. :(
2011. jún. 30. 06:03
 4/4 Dékány Ivett válasza:

Volt lehetőségem az egyik üzletben mindkettőt kipróbálni. A Dakota nagyon masszív volt, annak aki sokat tömegközlekedik egyedül annak, inkább az Ultrát ajánlanám. Végül mi is az utóbbi mellett döntöttünk, mert kényelmes a babának és emellett könnyített a váza is.

[link]

2012. nov. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!